Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gdzie kupić grill jednorazowy i od kiedy? [BIEDRONKA, LIDL, TESCO]

29.04.2019 16:07

Wiele osób przed majówką zastanawia się, gdzie kupić grill jednorazowy, ile kosztuje i od kiedy będzie można je kupić w najpopularniejszych sklepach typu Biedronka, Lidl czy Tesco. Sprawdzamy najważniejsze informacje dla tych, którzy już przygotowują się do długiego weekendu majowego.

Gdzie kupić grill jednorazowy i od kiedy? [BIEDRONKA, LIDL, TESCO] fot. Shutterstock

Grill jednorazowy na majówkę 2019 - gdzie kupić grill jednorazowy, ile kosztuje i w których sklepach są dostępne produkty i akcesoria na grilla? Sprawdzamy informacje dla tych, którzy już teraz przygotowują się do długiego weekendu majowego i sezonu grillowego.

» Picie alkoholu nad Wisłą: gdzie legalnie można pić w Warszawie w plenerze?

Gdzie kupić grill jednorazowy i ile kosztuje?

Zazwyczaj pod koniec kwietnia każdego roku w sklepach zaczynają pojawiać się różnego rodzaju akcesoria na grilla. Najczęściej są to podpałki, tacki do grilla, torebki do grillowania, węgiel drzewny, rozpalacze, zapalarki czy zestawy naczyń jednorazowych.

Wśród akcesoriów do grillowania w sklepach bardzo często pojawiają się także grille jednorazowe. Jest to wygodna alternatywa, jeśli chcemy zorganizować wspólne spotkanie ze znajomymi i nie mamy możliwości np. rozpalenia ogniska lub przygotowania potraw na tradycyjnym grillu. Wiele osób poszukuje informacji, gdzie kupić grill jednorazowy i ile kosztuje. Najczęściej można dostać je w sklepach, które oprócz produktów spożywczych w swojej ofercie mają także produkty z innych kategorii. Cena grilla jednorazowego waha się najczęściej od około 8 do 15 zł.

Grill w Warszawie 2019 - GDZIE można legalnie rozpalić grilla i ognisko?

Biedronka, Lidl, Tesco - gdzie kupić grill jednorazowy?

W poprzednim roku w wielu sklepach można było znaleźć różne produkty i akcesoria, które mogą przydać się na grilla. W Biedronce dostępne były m.in. torebki do grillowania, tacki czy jednorazowe naczynia, a w poprzednich latach także grille jednorazowe. Można było kupić tam również węgiel drzewny w promocyjnej cenie.

Również w Lidlu i w Tesco co roku dostępne są wszystkie niezbędne akcesoria na grilla, w tym także grille jednorazowe. Obecnie w sklepach Piotr i Paweł można kupić grille jednorazowe w cenie około 8 zł, a także inne produkty niezbędne na grilla. Oferta obowiązuje do 20 kwietnia 2019 roku.

Jeśli tylko pojawią się oferty na majówkę w sklepach typu Biedronka, Lidl, Tesco i informacje, gdzie kupić grill jednorazowy, będziemy aktualizować ten artykuł.

» Majówka 2019 - zakupy na majówkę: Biedronka, Lidl [PROMOCJE, OFERTA]

RadioZET.pl/KP

Oceń