Zamknij

Gdzie kupić ładne bombki plastikowe i szklane na choinkę? [SKLEPY, CENY]

Karolina Piotrowska
28.11.2019 15:33
Gdzie kupić ładne bombki plastikowe i szklane na choinkę? [SKLEPY, CENY]
fot. Shutterstock

Już na kilka tygodni przed świętami wiele osób zaczyna szukać informacji o tym, gdzie kupić ładne bombki plastikowe i szklane na choinkę. Sklepy oferują bardzo duży wybór różnych rozmiarów, wzorów i kształtów ozdób choinkowych w bardzo zróżnicowanych cenach. W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na ten temat.

Gdzie kupić ładne bombki plastikowe i szklane na choinkę? Sklepy i miejsca, w których będzie można znaleźć ozdoby choinkowe przed świętami - sprawdzamy, gdzie kupić ładne bombki, ceny, czyli ile kosztują np. ręcznie dekorowane ozdoby oraz jakie bombki plastikowe i szklane są dostępne w popularnych sklepach.

Kiedy ubrać choinkę w domu? [TRADYCJA W POLSCE, TERMIN]

Gdzie kupić ładne bombki plastikowe choinkę? [SKLEPY, CENY]

Wiele osób poszukuje na choinkę plastikowych bombek zamiast szklanych np. ze względów bezpieczeństwa - jeśli w domu są małe dzieci lub zwierzęta, mogą one strącić ozdoby z drzewka i pokaleczyć się. Ładne bombki plastikowe na choinkę już na kilka tygodni przed świętami można kupić m.in. w popularnych marketach budowlanych oraz w sklepach z meblami typu:

  • Castorama
  • IKEA
  • Jysk
  • Leroy Merlin
  • OBI

Plastikowe bombki na choinkę można kupić również m.in. w Empiku, TK MAXX, Zara Home, H&M, Home&You, Homla i innych sklepach z dekoracjami, a także w sklepach typu Auchan, Tesco, Biedronka i inne.

Koszt zależy m.in. od sklepu, który wybierzemy, a także przede wszystkim od rozmiaru ozdób i ich liczby w opakowaniu. Cena plastikowych bombek waha się od 30 zł za komplet do nawet 100 złotych. Najczęściej jednak za 6 sztuk ładnych plastikowych bombek zapłacimy około 25-30 złotych.

Gdzie kupić choinkę sztuczną i żywą w doniczce w Warszawie? [SKLEPY]

Za ile i gdzie kupić szklane bombki ręcznie dekorowane? [LISTA SKLEPÓW]

Szklane bombki, również te ręcznie dekorowane bardzo często można kupić na przykład na jarmarkach, które już na początku grudnia otwierają się m.in. na rynkach dużych miast w Polsce. Koszt pojedynczej bombki może wahać się od 50 zł do nawet 300 zł - wszystko zależy od wzoru, kształtu i wielkości. Oprócz tego ładne bombki szklane dostępne są także w marketach budowlanych, m.in. w OBI, Leroy Merlin i innych sklepach z dekoracjami, podobnie jak bombki plastikowe. Ceny kompletów również są bardzo podobne do tych wykonanych z tworzyw sztucznych - za komplet małych bombek szklanych zapłacimy od 30 złotych, jednak koszt może sięgać nawet do 250-350 zł za większe bombki dekorowane.

Ładne bombki plastikowe i szklane mogą być świetnym pomysłem jako prezent pod choinkę dla bliskich nam osób. Wiele rodzin praktykuje zwyczaj, że co roku kupują jedną droższą, ale wyjątkową bombkę i w ten sposób powiększają swoją kolekcję. Bardzo często zdarza się tak, że rodzice przekazują ją później swoim dzieciom. Bombki na prezent sprawdzą się również np. w dniu ślubu, jeśli odbywa się on w miesiącach zimowych.

RadioZET.pl/KP