Zamknij

Gdzie leży Wyspa Świętej Heleny? Milionerzy - pytanie za 125 tys. złotych

15.07.2020 13:30
Gdzie leży Wyspa Świętej Heleny Milionerzy - pytanie za 125 tys. złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Gdzie leży Wyspa Świętej Heleny, miejsce zesłania i śmierci cesarza Napoleona I? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 125 tys. złotych.

Gdzie leży Wyspa Świętej Heleny, miejsce zesłania i śmierci cesarza Napoleona I? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 125 tys. złotych.

Gdzie leży Wyspa Świętej Heleny, miejsce zesłania i śmierci cesarza Napoleona I? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Gdzie leży Wyspa Świętej Heleny, miejsce zesłania i śmierci cesarza Napoleona I?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. na Oceanie Atlantyckim

B. na Pacyfiku

C. na Oceanie Indyjskim

D. na Morzu Śródziemnym

Uczestnik nadal miał do wykorzystania ostatnie koło ratunkowe. Po przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił jednak zaryzykować i ostatecznie zaznaczył odpowiedź D.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Gdzie leży Wyspa Świętej Heleny, miejsce zesłania i śmierci cesarza Napoleona I? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Gdzie leży Wyspa Świętej Heleny, miejsce zesłania i śmierci cesarza Napoleona I?", to A. Uczestnik wygrał 40 tys. złotych i zakończył grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl