Zamknij

Gdzie na narty w Polsce 2018 z dziećmi i bez?

Redakcja
21.12.2017 10:33
Ośrodki narciarskie w Polsce - wyjazd na narty z dziećm i bez
fot. Pixabay.com

Gdzie na narty w Polsce 2018 z dziećmi i bez - jakie lokalizacje będą modne w tym sezonie? Sezon narciarski, jak co roku, cieszy się sporym zainteresowaniem miłośników górskich sportów. Podpowiadamy, gdzie wyjechać na narty w Polsce.

Oferta ośrodków narciarskich jest naprawdę szeroka, warto jednak zadbać o rezerwację wymarzonej lokalizacji już teraz. Urlop narciarski z dziećmi i bez nich to świetna okazja do odpoczynku, świetnej podróży i aktywności przy wyjątkowym krajobrazie wokoło.

Gdzie na narty w Polsce 2018 z dziećmi i bez?

Pytanie o to, gdzie na narty w Polsce 2018 z dziećmi i bez zadaje sobie wiele osób. Jest to kwestia szczególnie ważna dla tych, którzy w pewien sposób swój urlop uzależniają od przerwy świątecznej swoich pociech. Istnieje wiele ośrodków narciarskich, które zachęcają swoim potencjalnych klientów do skorzystania z ich oferty wyjazdów narciarskich.

Jedną z propozycji wyjazdów narciarskich 2018 jest dobrze znane i popularne wśród miłośników sportów zimowychCentrum Szkoleń Narciarskich - Nosal w Zakopanem. Można tam przyjechać zarówno samemu, jak i w dziećmi. Ośrodek narciarski oferuje czerwoną trasę narciarską dla zaawansowanych narciarzy, o długości 450m, ale także tak zwaną "oślą łączkę" dla początkujących narciarzy i przyjazną dla najmłodszych. Ośrodek proponuje także opiekę nad dziećmi, której podejmie się wykwalifikowana kadra.

Kolejną propozycją na narciarskiej mapie Polski jest wyciąg narciarski w Szklarskiej Porębie. Ten karkonoski ośrodek wypoczynkowy oferuje trasy o długości 12km. Specjalnie dla najmłodszych narciarzy przygotowany został wyciąg "Baby Lift" - jest to  mały orczyk o długości 80m. Przy ośrodku działa szkółka narciarska, a tamtejsza wypożyczalnia nieprzerwanie świadczy swoje usługi dla wszystkich klientów. 

Ciekawą propozycją wyjazdu na narty dla rodzin z dziećmi może okazać się Stacja Narciarska Kokuszka-Ski w Piwnicznej-Zdroju. Jest to niewielki ośrodek narciarski, przy którym swoje pierwsze kroki na nartach mogą stawiać właśnie dzieci. Pracuje tu przedszkole narciarskie, którego zajęcia mogą pomóc w nauce jazdy na nartach, a przy okazji zapełnią czas najmłodszym. Baza noclegowa, restauracja i wypożyczalnia sprzętu dodatkowo podwyższają atrakcyjność tej lokalizacji. 

Wyjazdy narciarskie 2018 to czas wypoczynku i śnieżnej zabawy. Wyjazdy z dziećmi na narty to okazja to wspólnie spędzonego czasu i budowania więzi rodzinnych. Przedstawiona przez nas oferta ośrodków narciarskich w Polsce może pomóc w doborze idealnej lokalizacji do wspólnej aktywności sportowej na śniegu. 

RadioZet.pl/dzieckowpodrozy.pl/JH