Zamknij

Gdzie siedzi pilot instruktor podczas lotu szkoleniowego pilota ucznia - MILIONERZY

06.07.2020 14:33
Gdzie siedzi pilot instruktor podczas lotu szkoleniowego pilota ucznia - MILIONERZY
fot. Bartosz Krupa/EASTNEWS

Gdzie siedzi pilot instruktor podczas lotu szkoleniowego pilota ucznia w dwumiejscowej wersji myśliwca - odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie, zamieszczamy poniżej. Sprawdzamy także, czy uczestnik programu TVN wybrał poprawny wariant, wygrał 120 000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

Gdzie siedzi pilot instruktor podczas lotu szkoleniowego pilota ucznia w dwumiejscowej wersji myśliwca - "Milionerzy". Poprawną odpowiedź na pytanie z programu TVN i jej dokładne wyjaśnienie, zamieszczamy poniżej. Sprawdzamy najważniejsze informacje.

Gdzie siedzi pilot instruktor podczas lotu szkoleniowego pilota ucznia - MILIONERZY

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", gdzie siedzi pilot instruktor podczas lotu szkoleniowego pilota ucznia w dwumiejscowej wersji myśliwca, nie była oczywista dla uczestnika programu TVN. Tradycyjnie gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - przed uczniem

B - za uczniem

C - z prawej strony ucznia

D - z lewej strony ucznia

Uczestnik "Milionerów" stwierdził, że najbardziej prawdopodobnymi odpowiedziami są B lub D. Nie był jednak pewien poprawnej odpowiedzi, dlatego zdecydował się na skorzystanie z pierwszego z trzech kół ratunkowych - pół na pół. Po losowym odrzuceniu dwóch błędnych wariantów pozostały A oraz B. Ostatecznie, po dłuższym namyśle, uczestnik programu TVN zdecydował się zaryzykować i zaznaczył wariant B, za uczniem.

Dwie najważniejsze adaptacje której powieści to dzieła Tarkowskiego i Soderbergha? [MILIONERZY]

Gdzie siedzi pilot instruktor podczas lotu szkoleniowego pilota ucznia w dwumiejscowej wersji myśliwca - Milionerzy

Poprawną odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", gdzie siedzi pilot instruktor podczas lotu szkoleniowego pilota ucznia, jest odpowiedź B, czyli za uczniem. Uczestnik programu wybrał zatem poprawny wariant, wygrał 125 000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl