Zamknij

Gdzie sprzedaż gumy do żucia jest zakazana, a prostytucja nie? [MILIONERZY]

Jolanta Waligóra
25.07.2019 10:41
Gdzie sprzedaż gumy do żucia jest zakazana, a prostytucja nie? [MILIONERZY]
fot. Player.pl

Miejsce, w którym sprzedaż gumy do żucia jest zakazana, a prostytucja nie - takie pytanie za 20 000 zł usłyszał jeden z uczestników programu "Milionerzy". Odpowiedź dla gracza nie była jednak oczywista. Wyjaśniamy i sprawdzamy, gdzie sprzedaż gumy do żucia jest zakazana, a prostytucja nie.

To miejsce, w którym sprzedaż gumy do żucia jest zakazana, a prostytucja nie. "Milionerzy". Pytanie za 20 000 zł sprawiło uczestnikowi programu duży kłopot. Sprawdzamy prawidłową odpowiedź, przedstawiamy najważniejsze informacje i wyjaśniamy.

Gdzie sprzedaż gumy do żucia jest zakazana, a prostytucja nie? [MILIONERZY]

Pytanie za 20 000 zł w "Milionerach" o miejsce, w którym sprzedaż gumy do żucia jest zakazana, a prostytucja nie, było lada wyzwaniem dla uczestnika programu. Gracz tradycyjnie do wyboru miał cztery warianty, które brzmiały następująco:

A - Singapur

B - Malta

C - Monako

D - Watykan

Uczestnik początkowo odrzucił odpowiedź D, czyli Watykan. Dodał, że najbliższa jest mu odpowiedź A, czyli Singapur, ponieważ odbiega od pozostałych, gdyż trzy pozostałe odpowiedzi to państwa europejskie. W związku z tym uczestnik teleturnieju zdecydował się iść za swoją intuicją i zaznaczył odpowiedź A, czyli Singapur.

Miejsce, w którym sprzedaż gumy do żucia jest zakazana, a prostytucja nie - Milionerzy

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", gdzie sprzedaż gumy do żucia jest zakazana, a prostytucja nie, jest odpowiedź A, czyli Singapur. Uczestnik programu zaznaczył więc dobrze i pozostał w dalszej grze o milion. Jego dalsze zmagania będziemy mogli śledzić w kolejnym odcinku programu, który wyemitowany zostanie w poniedziałek, 29 lipca.

Gumy do żucia można kupić tam tylko w aptece na receptę, na przykład takie z nikotyną, a za nieprzestrzeganie przepisów grożą surowe kary - z chłostą włącznie - dodał słowa wyjaśnienia prowadzący program, Hubert Urbański.

Które kopulują w locie? Pytanie i odpowiedź za 10 000 zł [MILIONERZY]

RadioZET.pl/JW