Zamknij

Gdzie w aucie znajdziesz przekładnię planetarną z kołem słonecznym i satelitami? [MILIONERZY]

09.07.2020 14:51
Gdzie w aucie znajdziesz przekładnię planetarną z kołem słonecznym i satelitami? [MILIONERZY]
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Gdzie w aucie znajdziesz przekładnię planetarną z kołem słonecznym i satelitami? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie, zamieszczamy poniżej. Sprawdzamy także, czy gracz wybrał poprawny wariant, wygrał 5000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

Gdzie w aucie znajdziesz przekładnię planetarną z kołem słonecznym i satelitami? "Milionerzy". Prawidłową odpowiedź na pytanie z programu TVN i jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Gdzie w aucie znajdziesz przekładnię planetarną z kołem słonecznym i satelitami? [MILIONERZY]

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", gdzie w aucie znajdziesz przekładnię planetarną z kołem słonecznym i satelitami, przysporzyła uczestnikowi programu TVN drobny kłopot. Gracz tradycyjnie do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - w wale kierownicy

B - w skrzyni biegów

C - w pompie hamulcowej

D - w prądnicy

Uczestnik "Milionerów" od razu odrzucił odpowiedzi A oraz D, a następnie stwierdził, że najbardziej prawdopodobnym wariantem według niego jest odpowiedź B. Nie był jednak pewien, dlatego zdecydował się na skorzystanie z pierwszego z trzech kół ratunkowych - pół na pół. Po losowym odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi pozostały B oraz D. Ostatecznie gracz zaznaczył wariant B, czyli w skrzyni biegów.

Milionerzy - gdzie w aucie znajdziesz przekładnię planetarną z kołem słonecznym i satelitami?

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", gdzie w aucie znajdziesz przekładnię planetarną z kołem słonecznym i satelitami, jest odpowiedź B, czyli w skrzyni biegów. Gracz wybrał zatem poprawny wariant, wygrał 5000 zł i pozostał w dalszej grze o milion.

Które z podanych miast jest położone najwyżej nad poziomem morza? [MILIONERZY]

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl