Zamknij

Gdzie w piosence Bitelsów Eleanor Rigby zbiera ryż? Odpowiedź z "Milionerów"

Karolina Piotrowska
26.06.2019 13:26
Gdzie w piosence Bitelsów Eleanor Rigby zbiera ryż? Odpowiedź z "Milionerów"
fot. Screen / player.pl

Gdzie w piosence Bitelsów Eleanor Rigby zbiera ryż? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" dla uczestnika nie była oczywista. Musiał on skorzystać z koła ratunkowego "Pytanie do publiczności". Sprawdzamy, czy osoby na widowni prawidłowo podpowiedziały na to pytanie z "Milionerów" oraz jak brzmi prawidłowa odpowiedź.

Gdzie w piosence Bitelsów Eleanor Rigby zbiera ryż? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", nad którym uczestnik bardzo długo się zastanawiał, można znaleźć poniżej. Dodatkowo zamieściliśmy w tym artykule tekst piosenki w oryginale i z polskim tłumaczeniem.

Milionerzy - gdzie w piosence Bitelsów Eleanor Rigby zbiera ryż?

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach", gdzie w piosence Beatlesów Eleanor Rigby zbiera ryż, nie była oczywista dla Adama Szatkowskiego - uczestnika, który kontynuował grę z poprzedniego odcinka. Do wyboru miał on tradycyjnie cztery warianty:

A. na polach ryżowych Wietnamu

B. na posadzce supermarketu

C. w kościele, gdzie był ślub

D. w robótce ręcznej

Uczestnik podjął decyzję o skorzystaniu z jednego z dostępnych kół ratunkowych - Pytanie do publiczności. Osoby na widowni w 56% zagłosowały na odpowiedź C.

Gdzie w piosence Bitelsów Eleanor Rigby zbiera ryż? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów", gdzie w piosence Beatlesów Eleanor Rigby zbiera ryż, to właśnie C. Uczestnik skorzystał z podpowiedzi publiczności i ostatecznie wybrał poprawną odpowiedź, dzięki czemu wygrał 75 tysięcy złotych.

Poniżej zamieszczamy fragment tekstu tego utworu:

Eleanor Rigby, picks up the rice

In the church where a wedding has been

Lives in a dream

Waits at the window, wearing the face

That she keeps in a jar by the door

Who is it for

Tłumaczenie tego tekstu na język polski brzmi:

Eleanor Rigby zbiera ryż

W kościele, gdzie odbył się ślub

Żyje we śnie

Czeka w oknie, ubrana w wyraz twarzy,

Który trzyma w słoiku przy drzwiach

Dla kogo to?

Co przypomina kształtem wenecki Canal Grande? Odpowiedź na pytanie [MILIONERZY]

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). 

RadioZET.pl/KP