Zamknij

Genialna przyjaciółka, sezon 3 - kiedy trzeci sezon serialu HBO i czy będą nowe odcinki? [DATA]

Jolanta Waligóra
06.05.2020 14:58
Genialna przyjaciółka, sezon 3 - kiedy trzeci sezon serialu HBO i czy będą nowe odcinki? [DATA]
fot. Youtube/HBO Polska

Kiedy 3. sezon serialu "Genialna przyjaciółka"? Informacji na ten temat poszukuje wielu fanów popularnego serialu HBO, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków produkcji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 3. sezon "Genialnej przyjaciółki" i czy w ogóle powstanie trzecia seria, można znaleźć poniżej.

"Genialna przyjaciółka 3" - kiedy trzeci sezon serialu HBO? Czy w ogóle powstaną nowe odcinki produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 3. sezon "Genialnej przyjaciółki" i czy będzie trzecia seria serialu HBO.

Genialna przyjaciółka 3 - czy będzie trzeci sezon serialu HBO?

Informacje na temat tego, kiedy 3. sezon "Genialnej przyjaciółki" i czy nowa seria serialu w ogóle powstanie, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu produkcja HBO cieszy się dużą popularnością, a przez lata emisji zdążyła sobie zyskać wielu wiernych fanów, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków. 

Dla wszystkich mamy bardzo dobre wiadomości - wiadomo już, że powstanie 3. sezon serialu "Genialna przyjaciółka". Nowe odcinki oparte będą na kolejnej części serii książek, która nosi tytuł: "Those Who Leave and Those Who Stay".

Genialna przyjaciółka, sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków na HBO? [DATA]

Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne informacje dotyczące tego, kiedy 3. sezon serialu "Genialna przyjaciółka" HBO. Prawdopodobnie jednak premiera nie odbędzie się wcześniej niż pod koniec 2020 roku lub - co jest bardziej możliwe - dopiero w 2021.

Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje na temat 3. sezonu "Genialnej przyjaciółki", zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Kiedy nagle z życia sześćdziesięcioletniej Eleny Greco znika jej najbliższa przyjaciółka, kobieta zaczyna opisywać historię ich wieloletniej przyjaźni. Raffaellę Cerullo, zwaną Lilą, poznała w pierwszej klasie szkoły podstawowej w 1950 roku. Akcja serialu toczy się w niebezpiecznym i jednocześnie magicznym Neapolu na przestrzeni ponad 60 lat. Elena stara się rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojej przyjaciółki Lily, która była jej powiernicą i zarazem największym wrogiem - brzmi opis serialu na portalu Filmweb.

W obsadzie serialu "Genialna przyjaciółka" występują m.in. Gaia Girace, Luca Gallone, Valentina Acca, Gennaro Canonico czy Antonio Buonanno.

RadioZET.pl/JW