Zamknij

Gliniarze, sezon 7 - kiedy kolejne odcinki i czy będzie nowy sezon w Polsacie?

Jolanta Waligóra
10.06.2019 12:54
Gliniarze, sezon 7 - kiedy kolejne odcinki i czy będzie nowy sezon w Polsacie?
fot. Instagram.com/gliniarze

Kiedy 7. sezon "Gliniarzy" i czy serial będzie kontynuowany? Informacji na ten temat, szczególnie po zakończeniu poprzedniej serii, szuka wielu fanów popularnego serialu. Sprawdzamy, co już wiadomo na ten temat i przedstawiamy szczegóły o 7. sezonie "Gliniarzy".

"Gliniarze", sezon 7 - kiedy nowe odcinki w Telewizji Polsat? Czy serial będzie kontynuowany? Co już wiadomo o kolejnej serii? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy premiera 7. sezonu "Gliniarzy" i czy nowa seria w ogóle powstanie.

Gliniarze, 7. sezon - czy powstanie nowa seria?

Dla wszystkich fanów tytułowego serialu, którzy zastanawiają się, kiedy 7. sezon "Gliniarzy" i czy produkcja w ogóle będzie kontynuowana, mamy dobre wiadomości - wiadomo, że powstanie nowy sezon serialu, a prace na planie już się rozpoczęły. Jak podają Wirtualne Media, Polsat w paśmie nadawania "Gliniarzy" zajął pierwsze miejsce w rynku telewizyjnym. 

"Gliniarze" przedstawiają kulisy spraw kryminalnych, rozwiązywanych przez trzy pary policyjnych detektywów: Natalię Nowak (w tej roli Ewelina Ruckgaber) i Kubę Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) oraz nową parę funkcjonariuszy - Agnieszkę Walczak (Joanna Mądry) i Adama Bogusza (Aleksander Mackiewicz).

Gliniarze, sezon 7 - kiedy nowe odcinki serialu?

W związku z pojawieniem się informacji o kontynuowaniu serialu, wiele osób zaczęło szukać w sieci szczegółów na temat tego, kiedy sezon 7. "Gliniarzy" w Polsacie. Wiadomo, że serial pojawi się w jesiennej ramówce 2019.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Gliniarze"?

Liczba głosów:

Prawdopodobnie dni oraz godziny emisji "Gliniarzy" nie ulegną zmianie i będą takie same, jak to było przy poprzednich seriach, ale informacja ta nie została jeszcze potwierdzona. Jeśli tylko pojawią się szczegóły w tej sprawie, opublikujemy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl/JW