Zamknij

Godlewska - Ewelona: o której i gdzie oglądać walkę na Fame MMA 5? [GODZINA]

Jolanta Waligóra
25.10.2019 15:03
Godlewska - Ewelona: o której i gdzie oglądać walkę na Fame MMA 5? [GODZINA]
fot. Instagram/famemmatv

Ewelona - Godlewska na Fame MMA 5 - walka została oficjalnie ogłoszona. Będzie to jeden z ośmiu pojedynków, które będziemy mogli oglądać podczas długo wyczekiwanej gali oraz jedyne starcie kobiet, jakie zobaczymy w nadchodzącej odsłonie wydarzenia. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy, o której godzinie walka Ewelona - Godlewska i gdzie oglądać Fame MMA 5, można znaleźć poniżej.

Walka Godlewska - Ewelona: Fame MMA 5. Godzina, data oraz inne szczegółowe informacje na temat nadchodzącego pojedynku można znaleźć w tym artykule. Kiedy odbędzie się długo wyczekiwane wydarzenie, o której godzinie i gdzie oglądać walkę Ewelona - Godlewska online? Przedstawiamy szczegóły.

Godlewska - Ewelona: o której walka na Fame MMA 5? [GODZINA]

Walka Ewelona vs. Esmeralda Godlewska na Fame MMA 5 została oficjalnie potwierdzona. Długo wyczekiwany pojedynek niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu dla Ewelony, czyli Eweliny Kubiak będzie to debiut w oktagonie, natomiast Esmeralda Godlewska będzie chciała pokazać się z lepszej strony po przegranym starciu z Martą Linkiewicz (Linkiewicz). Walka Godlewska i Ewelona oraz długo wyczekiwana gala Fame MMA 5 odbędzie się w sobotę, 26 października 2019 roku w trójmiejskiej Ergo Arenie. 

Fame MMA 5 - KARTA WALK, walki, kiedy oraz gdzie odbędzie się gala? [ZAWODNICY]

Zagłosuj

Kto wygra walkę Ewelona - Godlewska?

Liczba głosów:

W związku z tym wiele osób szuka w sieci informacji na temat godziny walki Ewelona - Godlewska. Starcie będzie jednym z pierwszych na gali. Przed celebrytkami do oktagonu wejdą jedynie Kasti i Krycha oraz Haasi i Olex. Oznacza to, że walka Godlewska vs. Ewelona odbędzie się około godziny 20:30.

Ewelona - kim jest zawodniczka Fame MMA 5? [INSTA, WIEK, WARSAW SHORE]

Ewelona - Esmeralda Godlewska - gdzie oglądać walkę na Fame MMA 5?

Wielu fanów wydarzenia zastanawia się także, gdzie oglądać walkę Ewelona - Godlewska online. Długo wyczekiwany pojedynek na Fame MMA 5 będzie można obejrzeć odpłatnie w systemie PPV na stronie internetowej famemma.tv. Będzie to jedyne oficjalne źródło transmisji z gali Fame MMA 5. 

Dodatkowo relacja z Fame MMA 5 na żywo na  sport.radiozet.pl

Fame MMA 5 - PPV: ile kosztuje i gdzie oglądać galę online? [TRANSMISJA 26.10]

RadioZET.pl/JW