Godlewska vs Linkiewicz - gdzie oglądać Fame MMA i o której godzinie walka? [30.03]

29.03.2019 14:36

Gdzie oglądać walkę Godlewska - Linkiewicz i o której godzinie? Marcowa gala Fame MMA 3 z pewnością wywoła wiele emocji - w końcu w klatce zmierzą się dwie kontrowersyjne celebrytki Marta Linkiewicz oraz Esmeralda Godlewska. Szczegółowe informacje na temat transmisji walki online można znaleźć poniżej.

Godlewska vs Linkiewicz - gdzie oglądać Fame MMA i o której godzinie walka? [30.03] fot. Instagram.com/esmeralda_godlewska/linkimaster

Godlewska vs Linkiewicz - o której godzinie walka? Gdzie oglądać galę Fame MMA 3 online? W jakiej cenie dostęp PPV? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy szczegółowe informacje na temat walki Godlewska vs Linkiewicz na Fame MMA 30 marca 2019.

Fame MMA 3 - BILETY. Za ile wejściówki i gdzie kupić? [CENA]

O której godzinie walka Godlewska - Linkiewicz? [30.03]

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów celebrytek, którzy od dawna zastanawiają się, o której godzinie walka Linkiewicz - Godlewska. Fame MMA 3 rozpocznie się o godzinie 20:00, a pojedynek kobiet na karcie walk jest trzeci od końca. Oznacza to, że walka Godlewska - Linkiewicz odbędzie się około godziny 22:15. 

Fame MMA 4 - karta walk, walki. Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Walka celebrytek już wywołuje wiele emocji. W końcu żadna niewiele ma wspólnego ze sportem, a obie są dość kontrowersyjne. Ich pojedynek, podobnie jak większość starć na galach Fame MMA, będzie zatem czysto amatorski. 30 marca, oprócz walki Godlewska - Linkiewicz, podczas gali zobaczymy także m.in. starcie Szymona Kasprzyka, który w internecie działa pod pseudonimem Isamu z DeeJayPallaside. Oprócz tego będzie można oglądać mistrza poprzedniej edycji Fame MMA - Dawida Malczyńskiego, który będzie bronił pasa w pojedynku z Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem. Szczegółowe informacje i pełną kartę walk Fame MMA 3 można znaleźć poniżej.

Fame MMA 3 - karta walk, walki. Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Godlewska vs Linkiewicz - gdzie oglądać walkę Fame MMA online?

Wiele osób, które chcą śledzić starcie celebrytek na żywo, szuka także informacji na temat tego, gdzie obejrzeć walką Godlewska - Linkiewicz. Pojedynek kobiet będzie można oglądać jedynie w internecie, a dostęp na specjalną platformę jest płatny. Transmisja walki Linkiewicz vs Godlewska dostępna będzie w systemie PPV, który można wykupić na oficjalnej stronie organizacji - famemma.com. Najtańsza dostępna opcja obejrzenia gali kosztuje 19,99 złotych.

Dodatkowo relacja z gali na żywo na sport.radiozet.pl

Fame MMA 3 - PPV: gdzie oglądać galę na żywo ONLINE? [TRANSMISJA]

Zagłosuj

Komu kibicujesz?

RadioZET.pl/JW

Oceń