Zamknij

Gołębiarki - kiedy oglądać nowy serial w TVP i o czym będzie? [OBSADA, STRESZCZENIE]

Jolanta Waligóra
18.07.2019 14:01
Gołębiarki - kiedy oglądać nowy serial w TVP i o czym będzie? [OBSADA, STRESZCZENIE]
fot. PIXABAY

"Gołębiarki" to nowy serial, który emitowany będzie w Telewizji Polskiej od końca lipca. Produkcja stworzona została na podstawie bestsellerowej książki Alice Hoffman o tym samym tytule i opowiada o czterech kobietach walczących o przetrwanie w oblężonej przez Rzymian twierdzy Masada. Streszczenie "Gołębiarek" i informacje o obsadzie i emisji serialu, można znaleźć poniżej.

"Gołębiarki" - kiedy premiera serialu TVP? O której godzinie transmisja w telewizji? Kto zagra? O czym nowa produkcja będzie opowiadać? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy obsadę "Gołębiarek" oraz streszczenie serialu.

Gołębiarki - STRESZCZENIE: o czym jest serial i kto zagra? [OBSADA]

Serial "Gołębiarki" stworzony został na podstawie bestsellerowej książki Alice Hoffman o tym samym tytule. Produkcja opowiada o czterech kobietach, które walczą o przetrwanie w oblężonej przez Rzymian twierdzy Masada. Ta położona na skraju Pustyni Judzkiej forteca stanowi ostatni bastion obrony Izraelitów przed najeźdźcami. Do dzisiaj jest jednym z ważniejszych symboli w Izraelu. 

Jak czytamy na portalu Telemagazyn.pl, serial "Gołębiarki" rozpoczyna się, kiedy Józef Flawiusz informuje dwie Żydówki Shirah i Yeal, że ich życie zależy od tego, czy wyjawią mu prawdę na temat twierdzy Masada. Dla Rzymian wiedza o tym miejscu jest na wagę złota. Aby opowiedzieć tę historię, kobiety muszą wrócić do początku i podzielić się swoimi historiami. 

W obsadzie "Gołębiarek" zobaczymy m.in. Cote de Pablo, Rachel Brosnahan, Kathryn Prescott, Diego Boneta czy Jonasa Armstronga. Z kolei za reżyserię odpowiada Yves Simoneau, który na swoim koncie ma m.in. takie produkcje jak "The Brave", "Linia horyzontu" czy "Matadors".

Serial Gołębiarki - kiedy i gdzie oglądać?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy premiera serialu "Gołębiarki". Pierwszy odcinek wyemitowany zostanie w środę, 31 lipca o godzinie 22:35 w TVP1. "Gołębiarki" składają się z czterech epizodów.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/JW