Zamknij

Google Project Stream: co to jest? Od kiedy zacznie działać? [DATA, CENA]

Redakcja
21.02.2019 15:53
Google Project Stream: co to jest? Od kiedy zacznie działać?  [DATA, CENA]
fot. pixabay.com

Google Project Stream: co to jest? Od kiedy zacznie działać nowa platforma streamingowa z grami przez internet? Usługa, którą chce wprowadzić sieć Google, ma zostać uruchomiona już niebawem. Jakie gry znajdą się na Project Stream? Odpowiadamy na pytania dotyczące platformy Google.

Google Project Stream: co to jest? Od kiedy zacznie działać? Jakie gry będą na Project Stream? Wyjaśniamy czym jest Project Stream i jakie gry znajdą się na nowej platformie.

Project Stream: co to jest?

Project Stream to serwis streamingowy z grami. Jego założycielem jest Google. Serwis będzie udostępniał użytkownikom gry za pomocą streamingu, czyli nieprzerwanej transmisji danych przez internet.

>>  Google Maps zacznie pokazywać ograniczenia prędkości na danej drodze

Od kiedy zacznie działać Project Stream?

Google do tej pory nie zdradziło szczegółowych informacji dotyczących tego od kiedy zacznie działać Project Stream. Więcej będzie wiadomo po konferencji, która odbędzie się 19 marca 2019 roku. O tym, że  Google chce wejść na rynek gier wiadomo od jesieni 2018 roku. Wówczas poznaliśmy nazwę platformy, którą stworzy informatyczny gigant Google: Project Stream.

>>  Tak będzie wyglądało Google w Europie? Działać musimy teraz

Google Project Stream: gry. W co będzie można zagrać na platformie Google?

Zła informacja dla graczy – póki co nie wiadomo w co zagramy dzięki Project Stream. Na więcej informacji trzeba poczekać do oficjalnej konferencji Google’a.

>>  Google Chrome 71 pomoże uniknąć niechcianych płatności

RadioZET.pl/PZ