Zamknij

Górnik Zabrze - Wisła Kraków 11.02.2019 - TRANSMISJA. Gdzie obejrzeć mecz? [ONLINE, TV, LIVE]

Redakcja
11.02.2019 15:16
Wisła Kraków - Górnik Zabrze: transmisja live. Zagra Jakub Błaszczykowski?
fot. PAP

Gdzie obejrzeć mecz Górnik Zabrze - Wisła Kraków 11.02.2019? Spotkanie obu drużyn będzie transmitowane w telewizji. Mecz Górnika z Wisłą zakończy pierwszą kolejkę Ekstraklasy w rundzie wiosennej. Gdzie obejrzeć rywalizację drużyn Marcina Brosza i Macieja Stolarczyka? Podajemy szczegółowe informacje.

Mecz Górnik Zabrze - Wisła Kraków na żywo 11.02.2019. Gdzie obejrzeć mecz Ekstraklasy i o której godzinie rozpocznie się jego transmisja w TV? Gdzie obejrzymy  Górnik Zabrze - Wisła Kraków? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

Górnik Zabrze - Wisła Kraków 11.02.2019: TRANSMISJA - na żywo. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

Mecz Górnika Zabrze z Wisłą Kraków pokaże program Eurosport 1. Kibice Wisły Kraków spodziewają się, że w meczu z Górnikiem Zabrze w ich drużynie zadebiutuje Jakub Błaszczykowski. Legendarny polski skrzydłowy pomógł swojemu klubowi, gdy ten znalazł się w kłopotach finansowych, a teraz jeszcze wspomoże go na boisku. Oprócz Błaszczykowskiego, w Wiśle Kraków możemy zobaczyć na boisku Sławomira Peszkę, który do Krakowa trafił z Lechii Gdańsk, a także Łukasza Burligę, byłego zawodnika Jagiellonii Białystok. 

>>  Jakub Błaszczykowski podczas prezentacji w Wiśle Kraków: "Wystawiono ten klub na pośmiewisko"

Górnik Zabrze - Wisła Kraków 11.02.2019 ONLINE. O której jest mecz?

Mecz Wisły Kraków z Górnikiem Zabrze rozpocznie się o godzinie 18. Kibice już przed rozpoczęciem spotkania mówili o tym, że może być ono przełomowe zwłaszcza dla drużyny gości. Wisła Kraków w meczu z Górnikiem Zabrze rozpocznie "nowy rozdział" - klub miał ogromne problemy finansowe, z których w małej części udało się już wyjść. Z Wisły odeszło też kilku podstawowych zawodników przez co zagrożony stał się los drużyny w Ekstraklasie. Jednak dzięki pomocy finansowej Jarosława Królewskiego, Tomasza Jażdżyńskiego oraz Jakuba Błaszczykowskiego, a także prawnego wsparcia  Bogusława Leśnodorskiego udało się spłacić bieżące zaległości, pozyskać nowych zawodników i odzyskać licencję na występy w polskiej lidze.  

>> Wisła Kraków odzyskała licencję na grę w piłkarskiej ekstraklasie

RadioZET.pl/PZ