Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gra o Tron sezon 8, odcinek 4 - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać S08E04 online i w TV? [ZWIASTUN]

30.04.2019 11:27

Po premierze finałowego sezonu kultowej serii HBO, wiele osób zastanawia się, kiedy i gdzie oglądać kolejne epizody. Sprawdzamy, kiedy i o której godzinie 4. odcinek 8. sezonu "Gry o Tron" zostanie wyemitowany oraz gdzie oglądać S08E04 "GoT" w telewizji i online.

Gra o Tron sezon 8, odcinek 4 - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać S08E04 online i w TV? [ZWIASTUN] fot. Youtube / GameofThrones

Gra o Tron, sezon 8., odcinek 4. - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać S08E04? Ile będzie trwał czwarty odcinek finałowego sezonu serii? Zbieramy najważniejsze informacje dla fanów.

» Gra o tron: sezon 8 - kiedy premiera na HBO? [DATA, OBSADA, ZWIASTUN]

Gra o Tron - 8. sezon, 4. odcinek: kiedy i o której godzinie S08E04?

"Gra o Tron" 8. sezon, 4. odcinek zostanie wyemitowany w poniedziałek, 6 maja. Premiera S08E04 odbędzie się o godzinie 3.00 czasu polskiego, a powtórkę będzie można obejrzeć o godzinie 20.10, podobnie jak poprzednie odcinki. Czwarty odcinek 8. sezonu "Gry o Tron" ma trwać 78 minut.

Światowa premiera 8. sezonu "Gry o tron" odbyła się w niedzielę, 14 kwietnia. W Polsce pierwszy odcinek nowej serii można było obejrzeć w nocy z 14 na 15 kwietnia, dokładnie o godzinie 3.00.

Poniżej publikujemy ZWIASTUN 4. odcinka 8. sezonu "Gry o Tron":

» Gra o tron, sezon 8 - DŁUGOŚĆ ODCINKÓW: ile jest odcinków w ostatnim sezonie i ile trwają?

Gdzie oglądać "Grę o Tron" S08E04 online i w TV? [GRA O TRON 8. SEZON, 4. ODCINEK]

Czwarty odcinek 8. sezonu "Gry o Tron" wyemitowany zostanie na kanale HBO. Kolejne odcinki będą pojawiać się co tydzień. Fani serialu mogą oglądać także 8. sezon "Gry o tron" online na platformie HBO GO. Dostęp można wykupić również na platformach Ipla.tv lub Player.pl. 

» Gra o tron, sezon 8 - gdzie oglądać serial online, w TV i o której godzinie?

Ostatnia seria, czyli 8. sezon "Gry o Tron" będzie liczyć mniej odcinków, niż poprzednie. Wyemitowanych zostanie dokładnie 6 odcinków - po jednym w każdym tygodniu. 

» Gra o tron: sezon 8. - przecieki, spoilery. Co wiemy o kolejnej części?

RadioZET.pl/KP

Oceń