Zamknij

Gra o Tron sezon 8, odcinek 6 - kiedy i gdzie oglądać ostatni odcinek serialu? [ZWIASTUN S08E06]

Karolina Piotrowska
20.05.2019 12:44
Gra o Tron sezon 8, odcinek 6 - kiedy i gdzie oglądać ostatni odcinek serialu? [ZWIASTUN S08E06]
fot. Youtube / GameofThrones

Za nami premiera 5. odcinka finałowego sezonu kultowej serii HBO. Wiele osób już zastanawia się, kiedy i gdzie oglądać ostatni epizod i jak skończy się serial. Sprawdzamy, kiedy i gdzie 6. odcinek 8. sezonu "Gry o Tron" zostanie wyemitowany oraz o której godzinie oglądać finałowy odcinek S08E06 "GoT" w telewizji i online.

Gra o Tron, sezon 8., odcinek 6. - kiedy i gdzie oglądać ostatni odcinek S08E06? O której godzinie premiera i ile będzie trwał szósty odcinek finałowego sezonu serii? Zbieramy najważniejsze informacje dla fanów.

» Gra o tron, sezon 8 - DŁUGOŚĆ ODCINKÓW: ile jest odcinków w ostatnim sezonie i ile trwają?

Gra o Tron - 8. sezon, odcinek 6.: kiedy i o której godzinie S08E06? [ZWIASTUN]

"Gra o Tron" 8. sezon, 6. odcinek, czyli ostatni epizod serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek, 20 maja. Premiera S08E06 w naszym kraju odbędzie się o godzinie 3.00 czasu polskiego, a powtórkę będzie można obejrzeć o godzinie 20.10, podobnie jak poprzednie odcinki. Szósty odcinek 8. sezonu "Gry o Tron" ma trwać około 80 minut.

Gra o tron: Ostatnia warta - kiedy film o kulisach 8. sezonu GoT i gdzie oglądać? [ZWIASTUN]

Poniżej publikujemy ZWIASTUN 6. odcinka 8. sezonu "Gry o Tron":

» Gra o tron: sezon 8 - kiedy premiera na HBO? [DATA, OBSADA, ZWIASTUN]

"Gra o Tron" S08E06 online i w TV - gdzie oglądać? [GRA O TRON 8. SEZON, 6. ODCINEK]

Szósty odcinek 8. sezonu "Gry o Tron" wyemitowany zostanie na głównym kanale HBO. Fani serialu mogą obejrzeć ostatni odcinek 8. sezonu "Gry o tron" online na platformie HBO GO. Dostęp do 6. odcinka 8. sezonu "GoT" można wykupić również na platformach Ipla.tv lub Player.pl. 

» Gra o tron, sezon 8 - gdzie oglądać serial online, w TV i o której godzinie?

HBO wyemituje również dwugodzinny film dokumentalny opowiadający o powstawaniu produkcji. "Gra o Tron: Ostatnia warta" pojawi się w telewizji 26 maja 2019 roku, czyli tydzień po emisji ostatniego odcinka serialu. 

» "Gra o Tron: Ostatnia warta": powstał dwugodzinny dokument o serialu. Kiedy premiera? [WIDEO]

Światowa premiera 8. sezonu "Gry o tron" odbyła się w niedzielę, 14 kwietnia. W Polsce pierwszy odcinek nowej serii można było obejrzeć w nocy z 14 na 15 kwietnia, dokładnie o godzinie 3.00. Kolejne epizody emitowane były co tydzień o tej samej porze.

Ostatnia seria, czyli 8. sezon "Gry o Tron" będzie liczyć mniej odcinków, niż poprzednie. Wyemitowanych zostanie dokładnie 6 odcinków - po jednym w każdym tygodniu. 

» Gra o tron: sezon 8. - przecieki, spoilery. Co wiemy o kolejnej części?

Zobacz także

RadioZET.pl/KP