Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gra o tron: Live Concert Experience w Łodzi [BILETY]

18.12.2017 10:14

"Gra o tron" - Live Concert Expierience to wydarzenie szczególnie interesujące dla fanów popularnego serialu telewizyjnego. To wyjątkowe widowisko będzie można oglądać na największych światowych arenach. Ile będą kosztowały bilety na koncert "Gry o tron"?

Gra o tron: Live Concert Experience w Łodzi [CENY BILETÓW, LOKALIZACJA] fot. billboard.com

Amerykański serial fantasy powstał na zlecenie kanału HBO w 2011. Teraz fani produkcji będą mieli szansę usłyszeć piosenki z serialu, przy wykorzystaniu najnowszej technologii scenicznych. Orkiestrę i chór poprowadzi kompozytor muzyki - Ramin Djawadi.

Gra o tron: Live Concert Experience w Łodzi [BILETY]

Koncert muzyki filmowej z "Gry o tron" to podróż przez siedem sezonów, nagrodzonego statuetką Emmy, popularnego amerykańskiego serialu. Twórca muzyki do Live Concert Experience przyznaje, że koncert jest spełnieniem jego marzeń. Produkcją tego spektaklu zajmie się sam Djawadi. Łódź przeżyje prawdziwe oblężenie fanów "Gry o tron" już 15 maja 2018. "Games of thrones" emitowany jest w większości krajów w Europie i na świecie.

Bilety na koncert "Gry o tron" w sprzedaży dostępne są od 29 września 2017. Ceny biletów zaczynają się od 155 złotych na trybunach Atlas Areny. Bilet na trybunach stadionu dostępne są także w cenach 190 złotych, 220 złotych i 260 złotych. Bilety na tylnej płycie Atlas Areny kosztują 190 złotych, a te na płycie środkowej - 220 złotych. Bilety na koncert "Gry o tron" dostępne są także w wersji premium i kosztują od 777 złotych.

Widowisko "Gra o tron" Live Nation Experience docenione zostało przez krytyków na całym świecie, a lokalizacja wybrana dla tego wydarzenia jest jedną z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce. Jest ona w stanie pomieścić prawie 14 tysięcy widzów, z wykorzystaniem 4 ekranów multimedialnych. Historia widowisk organizowanych w tej lokalizacji potwierdza, że na widów koncertu "Gry o tron" mogą czekać niesamowite emocje.

RadioZet.pl/ebilet.pl/JH

Oceń