Zamknij

Gra o tron: sezon 7 online i w TV - gdzie oglądać [s07e06]

Redakcja
18.08.2017 15:58
Gra o Tron online gdzie oglądać s07e06
fot. screen

"Gra o tron" sezon 7. online dostępny jest w sieci. Światowa premiera odbyła się 16 lipca 2017, a kolejnego dnia pierwszy odcinek siódmej serii już był dostępny dla polskich widzów. Przed nami szósty już epizod sagi. Gdzie oglądać s07e06 "Gry o tron" online i w tv?

"Gra o tron" online s07e06 - to jedno z najczęstszych wyszukiwań w sieci tuż po tym, jak okazało się, że jeden z partnerów stacji przypadkowo wyemitował ten epizod jeszcze przed premierą. Choć można go znaleźć w internecie, to jednak ci, którzy wolą polską wersję językową i nie znają angielskiego, z pewnością czekają na oficjalną odsłonę. Gdzie oglądać "Grę o tron" online za darmo i legalnie? Odcinek szósty będzie dostępny w Polsce już 21.08.

"Gra o tron" s07e06 w TV - o której?

Jak wiadomo, szósty odcinek 7. sezonu GoT będzie można oglądać zarówno online, jak i w telewizji. Każdy z epizodów ma swoją premierę najpierw w USA (s07e06 już 20 sierpnia), a potem dostępny jest w HBO Polska - punktualnie o 20.10.

Gdzie oglądać sezon 7. "Gry o tron" online?

Już od chwili premiery telewizyjnej w późnych godzinach nocnych każdy odcinek "Gry o tron" dostępny jest online - na HBO GO. Pozostałe streamy s07e06 GoT nie są legalne i nie są także zbyt dobrej jakości. Wszystkich prawdziwych fanów sagi zachęcamy do korzystania z legalnych źródeł.

Przypominamy, że "Gra o tron" online w aplikacji HBO dostępna jest dla wszystkich osób korzystających z usługi abonamentowej.

Tym, którzy jeszcze nie znają żadnych szczegółów szóstego odcinka, zdradzamy, że epizod ten jest naprawdę porywający i jak zwykle pełen zaskakujących zwrotów akcji.

RadioZET.pl/SA