Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Kamil Nosel
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gra o tron: sezon 8. - przecieki, spoilery. Co wiemy o kolejnej części?

14.11.2018 18:35

"Gra o tron" sezon 8. i przecieki lub spoilery dotyczące ostatniej serii odcinków to temat, który najbardziej interesuje fanów kultowego serialu HBO. Choć data premiery została zaplanowana dopiero na 2019 rok, to sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o 8. sezonie "Gry o tron" i jakie informacje zostały już oficjalnie potwierdzone.

Gra o tron: sezon 8. - przecieki, spoilery. Co wiemy o kolejnej części? fot. Youtube / GameofThrones

"Gra o tron" - 8. sezon: co wiemy  o ostatniej części serialu? Spoilery i przecieki zaczynają coraz częściej pojawiać się w sieci. Sprawdzamy, ile z nich jest prawdziwych i faktycznie ma szansę się sprawdzić.

Co wiemy o 8. sezonie "Gry o tron"? [PRZECIEKI]

W tej chwili potwierdzonych zostało tylko kilka informacji na temat 8. sezonu "Gry o tron". Zakończenie ostatniej serii poznamy dopiero w 2019 roku, a 8. sezon będzie liczył łącznie 6 odcinków. Co ciekawe, HBO ma nakręcić kilka alternatywnych wersji finału "Gry o tron", aby zapobiec wyciekom. O planach poinformował we wrześniu 2017 roku dyrektor programowy stacji - Casey Bloys.

- To konieczne przy tak długim serialu. Kiedy coś kręcisz, ludzie mogą wcześniej poznać zakończenie. Tym razem jednak nie poznamy oficjalnej odpowiedzi aż do finału. - zapewnił Bloys. Warto wspomnieć, że podobny zabieg zastosowano w przypadku finałów takich produkcji jak "Rodzina Soprano" czy "Breaking Bad".

» Gra o tron: sezon 8. - kiedy premiera na HBO? [DATA, OBSADA, ZWIASTUN]

"Gra o tron" 8. sezon: SPOILERY

Co jeszcze wiemy o 8. sezonie "Gry o tron"? Choć spoilery, które już zaczynają pojawiać się w sieci należy traktować z przymrużeniem oka, warto śledzić informacje podawane przez aktorów. Ponieważ zdjęcia do serialu już się zakończyły, coraz chętniej udzielają oni wywiadów na temat ostatniego sezonu serialu. Sophie Turner w rozmowie z serwisem Digital Spy zdradziła co nieco w kwestii zakończenia ostatniego odcinka 8. sezonu "Gry o tron".

"

Nie ujawniając szczegółów, jestem zadowolona z tego, jak nieprzewidywalne jest zakończenie serialu. Ludzie snuli tak wiele teorii na ten temat - kto, gdzie skończy i kto z kim skończy. Zakończenie jest naprawdę nieprzewidywalne i wierzę, że fani też będą usatysfakcjonowani - powiedziała aktorka. "

Również w serwisie reddit nie brakuje plotek i spoilerów 8. sezonu "Gry o tron". Jedną z najbardziej kontrowersyjnych jest informacja o śmierci 3 z 7 głównych bohaterów. Jednym z typów internautów, który uznawany jest za "pewniak" to m.in. Cersei Lannister. Dodatkowo użytkownik, który opublikował informacje w serwisie, twierdzi, że w jednym z odcinków pojawi się wątek śmierci czwartej osoby, jednak w kolejnych epizodach okaże się, że tak naprawdę ona żyje. Nie zdradził jednak, o kogo może chodzić.

Przypominamy, że 8. sezon "Gry o tron" będzie ostatnią częścią kultowej serii HBO. Reżyserami nowych odcinków są David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter oraz Miguel Sapochnik.

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/KP

Oceń