Zamknij

Gracja Kalibabka: Instagram, wzrost, wiek, rodzice - kim jest uczestniczka Top Model?

17.09.2020 15:11
Gracja Kalibabka: Instagram, wzrost, wiek, rodzice - kim jest uczestniczka Top Model?
fot. TVN / Bartek Krupa

Gracja Kalibabka to uczestniczka 9. edycji reality-show TVN "Top Model". Co warto wiedzieć o bohaterce programu? Szczegółowe informacje na temat wieku Gracji Kalibabki, wzrostu, Instagrama modelki i nie tylko, można znaleźć poniżej.

Kim jest Gracja Kalibabka z "Top Model 9"? Wzrost, wiek, Instagram, rodzeństwo, rodzice, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestniczki 9. edycji programu TVN, zamieszczamy w tym artykule.

Kim jest Gracja Kalibabka, uczestniczka Top Model 9?

Uczestniczka "Top Model" Gracja Kalibabka pochodzi z Dziwnowa. Swoich sił w programie próbowała razem z bratem, Jackiem Kalibabką, z którym wystąpiła w castingu. Chociaż razem dostali się na bootcamp, to finalnie do domu modeli i modelek awansowała jedynie Gracja Kalibabka. 

Co ciekawe, Gracja Kalibabka jest córką słynnego oszusta matrymonialnego i przestępcy Jerzego Kalibabki, który zmarł na początku 2019 roku. 

Kalibabka to był taki podrywacz przestępca - powiedział Marcin Tyszka. Dla nas był tatą, kochającym ojcem - odpowiedziała córka "Tulipana", Gracja.

Gracja Kalibabka - wzrost, wiek, Instagram, życie prywatne

Wiele osób szuka także informacji na temat wieku Gracji Kalibabki i wzrostu modelki. Uczestniczka programu urodziła się 26 kwietnia 2002 roku, więc w 2020 skończyła 18 lat. Nie jest znany wzrost dziewczyny.

Gracja Kalibabka na Instagramie figuruje pod nazwą: gracjakalibabka. Obecnie modelkę obserwuje ponad 11 tysięcy osób.

Top Model 2020 - UCZESTNICY: kto bierze udział w 9. edycji programu TVN?

Przypomnijmy,  że po raz kolejny w jury "Top Model" zasiedli: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. Wszystkich kandydatów wspierać będzie Michał Piróg. W programie pojawi się także wielu ciekawych gości, m.in. aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa czy Anna Lewandowska.

"Top Model" to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie TVN od 8 września 2010, oparty na amerykańskim formacie America’s Next Top Model. Do 2013 udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 udział mogą brać również mężczyźni.

RadioZET.pl