Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Grammy 2019 - gdzie oglądać galę w TV i online na żywo? [TRANSMISJA]

10.02.2019 18:35

Gdzie oglądać Grammy 2019? Uroczysta ceremonia rozdania muzycznych nagród odbędzie się w niedzielę, 10 lutego w Los Angeles. To właśnie wtedy poznamy zwycięzców w kilkudziesięciu kategoriach. Sprawdzamy informacje o transmisji Grammy 2019 online oraz w telewizji.

Grammy 2019 - gdzie oglądać galę w TV i online na żywo? [TRANSMISJA] fot. SHUTTERSTOCK

Grammy 2019: na żywo - gdzie oglądać ceremonię rozdania nagród? O której godzinie? Czy transmisja odbędzie się także w telewizji polskiej? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje o transmisji Grammy 2019 w Polsce.

Gdzie oglądać Grammy 2019? TRANSMISJA w TV

Informacji na temat tego, gdzie oglądać Grammy 2019, szuka wiele osób, które chcą śledzić ceremonię rozdania prestiżowych nagród. Uroczystość odbędzie się w niedzielę, 10 lutego w Las Vegas. Podczas wydarzenia zostaną wręczone aż 84 statuetki w różnych kategoriach. W tym roku, po raz pierwszy w historii, zwiększono liczbę nominowanych (z 5 do 8) w najważniejszych kategoriach, czyli „piosenka roku”, „nagranie roku”, „album roku” i „najlepszy nowy artysta”. 

» Grammy 2019: nominacje. Poznaliśmy listę nominowanych do nagrody «

Transmisję Grammy 2019 na żywo od 1973 roku prowadzi telewizja CBS. Oznacza to, że transmisję Grammy 2019 nie będzie można obejrzeć w żadnej polskiej telewizji. 

Grammy 2019: ONLINE. Gdzie oglądać galę w internecie?

Niestety nie wiadomo jeszcze, czy będzie można obejrzeć galę Grammy 2019 online. Prawdopodobnie transmisja uroczystości w internecie dostępna będzie dzięki Facebook Live. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Nagrody Grammy przyznawane są corocznie przez amerykańską Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji, honorują wyróżniające się osiągnięcia w muzyce. Ceremonie rozdania nagród uświetniają występy cenionych artystów, zaś sama Grammy uważana jest za odpowiednik Oscara w filmie.

RadioZET.pl/JW

Oceń