Zamknij

Grammy 2020 - gdzie oglądać i kiedy gala online i w TV na żywo? [TRANSMISJA]

Jolanta Waligóra
23.01.2020 12:57
Grammy 2020 - gdzie oglądać i kiedy gala online i w TV na żywo? [TRANSMISJA]
fot. SHUTTERSTOCK

Gdzie oglądać Grammy 2020? Uroczysta ceremonia rozdania muzycznych nagród odbędzie się w niedzielę 26 stycznia w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych. To właśnie wtedy poznamy zwycięzców w kilkudziesięciu kategoriach. Sprawdzamy informacje o transmisji Grammy 2020 online oraz w telewizji.

Grammy 2020 - ONLINE: kiedy i gdzie oglądać ceremonię rozdania nagród? O której godzinie? Czy transmisja odbędzie się także w telewizji polskiej? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje o transmisji Grammy 2020 online w Polsce.

Gdzie oglądać Grammy 2020? TRANSMISJA w TV

Informacji na temat tego, gdzie oglądać Grammy 2020, szuka wiele osób, które chcą śledzić ceremonię rozdania prestiżowych nagród na żywo. Długo wyczekiwana uroczystość odbędzie się dokładnie w niedzielę 26 stycznia w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych. Gala w Polsce natomiast rozpocznie się w nocy z niedzieli na poniedziałek około 2:00. Podczas wydarzenia zostaną wręczone aż 84 statuetki w różnych kategoriach. W tym roku, po raz drugi w historii, zwiększono liczbę nominowanych (z 5 do 8) w najważniejszych kategoriach, czyli „piosenka roku”, „nagranie roku”, „album roku” i „najlepszy nowy artysta”. 

Transmisję Grammy 2020 na żywo od 1973 roku prowadzi telewizja CBS. Oznacza to, że transmisję Grammy 2020 nie będzie można obejrzeć w żadnej polskiej telewizji. 

Grammy 2020: nominacje. Kto jest nominowany do nagrody? [LISTA ARTYSTÓW]

Grammy 2020 - ONLINE. Gdzie oglądać galę w internecie?

Niestety nie wiadomo jeszcze, czy będzie można obejrzeć galę Grammy 2020 online. Prawdopodobnie transmisja uroczystości w internecie dostępna będzie dzięki Facebook Live. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Grammy 2020 - WYNIKI. Kto zdobył nagrodę? [ZWYCIĘZCY Grammy 2020, KATEGORIE]

Nagrody Grammy przyznawane są corocznie przez amerykańską Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji, honorują wyróżniające się osiągnięcia w muzyce. Ceremonie rozdania nagród uświetniają występy cenionych artystów, zaś sama Grammy uważana jest za odpowiednik Oscara w filmie.

Zagłosuj

Będziesz oglądać galę Grammy 2020?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW