Zamknij

Gramy dla Śląska - kiedy oglądać w Polsacie i kto wystąpi na koncercie? [TRANSMISJA]

03.07.2020 09:19
Gramy dla Śląska - kiedy oglądać w Polsacie i kto wystąpi na koncercie? [TRANSMISJA]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Koncert "Gramy dla Śląska" odbędzie się już na początku lipca 2020. Podczas muzycznego wydarzenia wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, m.in. Kortez, Lady Pank, Anna Wyszkoni, Sanah czy Paweł Domagała. Szczegóły dotyczące transmisji koncertu "Gramy dla Śląska" w Polsacie i nie tylko, można znaleźć poniżej.

Koncert "Gramy dla Śląska" 4.07.2020 - TRANSMISJA, PROGRAM, ARTYŚCI. Kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie? O której godzinie emisja w Polsacie? Kto wystąpi na koncercie? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy koncert "Gramy dla Śląska" w Polsacie i kto wystąpi na scenie.

Gramy dla Śląska - TRANSMISJA: kiedy i o której godzinie oglądać w Polsacie?

Koncert "Gramy dla Śląska" odbędzie się na początku miesiąca, a dokładniej w sobotę 4 lipca 2020 roku w studiu telewizyjnym w Warszawie. Muzyczne wydarzenie będzie można obejrzeć w Telewizji Polsat. Transmisja koncertu "Gramy dla Śląska" rozpocznie się o godzinie 20:00. Warto także zaznaczyć, że transmisja z koncertu nie będzie dostępna w internecie. 

Województwo śląskie zmaga się z największą falą zachorowań na koronawirusa w całej Polsce. W dużym stopniu wiąże się to z przypadkami zakażeń w kopalniach węgla kamiennego. Tym koncertem chcemy wyrazić JEDNOŚĆ - że jesteśmy jednym narodem w dobrych i złych czasach. Wzajemnie się wspieramy, szanujemy i sobie pomagamy. Chcemy, aby prosto z naszych serc popłynęło na Śląsk wsparcie. Pokażemy, że jesteśmy razem. "Gramy dla Śląska" to koncert optymistyczny, radosny, niosący nadzieję i poczucie solidarności. Po prostu ciepły i rodzinny - to bardzo ważne wartości dla mieszkańców Śląska! - czytamy w komunikacie zamieszczonym na portalu Wirtualne Media.

Koncert Gramy dla Śląska - kto wystąpi 4.07.2020?

Podczas muzycznego wydarzenia wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Na koncercie "Gramy dla Śląska: 4.07.2020 pojawią się m.in. Kortez, Lady Pank, Anna Wyszkoni, Sanah, Paweł Domagała, Kamil Bednarek, Ira, Cleo, Mrozu, Golec uOrkiestra, Maryla Rodowicz, Feel, Grzegorz Markowski i Dariusz Kozakiewicz. 

Koncert "Gramy dla Śląska" poprowadzą natomiast Krzysztof Ibisz i Robert Korólczyk.

Zagłosuj

Będziesz oglądać koncert "Gramy dla Śląska"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl