Zamknij

Grdyka u mężczyzn to ślad po skosztowaniu..? Odpowiedź z "Milionerów"

Paweł Żurek
25.06.2019 12:13
Grdyka u mężczyzn to ślad po skosztowaniu..? Odpowiedź z "Milionerów"
fot. VIPHOTO/East News

Grdyka u mężczyzn to ślad po skosztowaniu..? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" 24.06 przysporzyła graczowi niemałe trudności. Poniżej zamieszczamy odpowiedź na pytanie, które padło Milionerach 25.06: "Grdyka u mężczyzn to ślad po skosztowaniu..?"

Grdyka u mężczyzn to ślad po skosztowaniu..? Poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów" 25.06, która sprawiła niemały kłopot uczestnikowi teleturnieju, można znaleźć w tym artykule.

>> Czego nie cumujemy? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

"Milionerzy" - Grdyka u mężczyzn to ślad po skosztowaniu..?

Pytanie, które padło w "Milionerach": Grdyka u mężczyzn to ślad po skosztowaniu.. - okazało się dość kłopotliwe dla uczestnika teleturnieju. Miał on do wyboru miał tradycyjnie cztery warianty:

A - Miski soczewicy

B - Jabłka z ogrodu Hesperyd

C - Owocu z drzewa poznania

D - Manny z nieba

Uczestnik "Milionerów" ze względu na to, że jest studentem medycyny, wiedział dokładnie czym z punktu widzenia anatomii jest grdyka. Dość pewnie odpowiedział też na pytanie.

Grdyka u mężczyzn to ślad po skosztowaniu.. - odpowiedź z "Milionerów"

Poprawna odpowiedź na pytanie: Grdyka u mężczyzn to ślad po skosztowaniu brzmi: Jabłka z drzewa poznania. Uczestnik teleturnieju zaznaczył poprawnie opcję C i mógł kontynuować grę. Jego dalsze zmagania będzie można oglądać w kolejnym odcinku "Milionerów".

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie Who Wants to Be a Millionaire? Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). 

>> Na jaki kolor barwią skórę rąk orzechy włoskie? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

>> Zołzy to kobiety o trudnym obyciu ale też..? Odpowiedź z "Milionerów"

RadioZET.pl/PZ