Zamknij

Green Book: obsada, zwiastun, premiera filmu [DATA, INFORMACJE]

Redakcja
22.01.2019 15:40
Green Book data premiery zwiastun
fot. FaceToFace/REPORTER

Obsada, trailer i data premiery filmu Green Book to jedne z najbardziej wyczekiwanych informacji w świecie kinomaniaków. Nowa produkcja, w której wystapią Viggo Mortensen i Mahershala Ali, dopiero czeka na wejście do polskich kin, ale już zebrała sobie spore grono fanów. Sprawdźcie najpotrzebniejsze informacje o nowym filmie: obsadę, zwiastun i datę premiery Green Book.

Kiedy premiera Green Book? O czym jest Green Book? Fani talentu Viggo Mortensena, czy zdobywcy Oscara Mahershala Aliego już zapewne zadają sobie te pytania. Piszemy co na ten moment wiadomo o filmie Green Book.

Green Book: obsada i data premiery

Premiera Green Book w Polsce została wyznaczona na 8 lutego 2019 roku. Film w reżyserii Petera Farrelly międzynarodowa publiczność po raz pierwszy obejrzała już we wrześniu 2018 roku. Produkcja została  świetnie przyjęta przez krytyków. "Urzekający", "cudowny i przezabawny" - to tylko kilka pochwał, jakie mieli recenzujący wobec dzieła Petera Farrelly'ego.

Zobacz także

Obsada: Green Book. Kto zagra w filmie?

Poza dwoma głównymi bohaterami, których zagrali Viggo Mortensen i Mahershala Ali obsada filmu Green Book to m.in.

  • Sebastian Maniscalco - Johnny Venere
  • Domiter D. Marinov – Oleg
  • Mike Hatton – George
  • P.J.Byrne – Producent muzyczny
  • Joe Cortese – Gio Loscudo

Zwiastun i fabuła Green Book

W zwiastunie do Green Booka widzimy, jak szoferem żyjącego w luksusie muzyka ( w tej roli Mahershala Ali)  zostaje Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu. Kierowca ma  nadzieję na zgarnięcie większej sumy pieniędzy. Razem z ekstrawaganckim muzykiem Donem Shirleyem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli. Ich wspólna, pełna przygód podróż stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

RadioZET.pl/filmweb.pl/M2 Films/PZ