Zamknij

Guns N' Roses w Polsce 2018: BILETY - kiedy i gdzie kupić [CENY]

Redakcja
20.11.2017 11:32
Guns N' Roses w Polsce 2018: po ile BILETY - kiedy i gdzie kupić [CENY]
fot. www.zetgold.pl

Bilety na Guns N' Roses w Polsce 2018 - kiedy i gdzie kupić? Ceny biletów są już znane.

Kiedy i gdzie kupić bilety na koncert Guns N' Roses w Polsce 2018? Sprawdzamy ceny biletów, które są już w sprzedaży.

Guns N' Roses w Polsce 2018: bilety [CENY]

Ceny biletów na koncert Guns N' Roses w Polsce 2018 zaczynają się od 220 złotych. Są to bilety na trybuny górne Stadionu Śląskiego. Cena rośnie wraz ze zmniejszającą się odległością do sceny. Cena biletu na trybuny dolne zaczyna się od 330 złotych. Istnieje opcja wykupienia biletów GA1 EE - posiadając ten rodzaj biletów, będzie można wejśc dużo wcześniej do strefy GA1, przez specjalnie wydzieloną bramę. Koszt biletu: 499 złotych.

W sprzedaży znajdują się także bilety na koncert Guns N' Roses w wersji Platinum i VIP. Ceny biletów Platinum ustalane są dynamicznie i mogą się wahać wraz ze stopniem zainteresowania ofertą. Bilety VIP dostępne są od 1502 złotych, a w ich cenie zawarty jest również poczęstunek, bilet kolekcjonerski oraz oczywiście - miejsce stojące w strefie GA1.

Po więcej informacji na temat daty i miejsca koncertu zespołu Guns N' Roses zapraszamy tutaj.

Guns N' Roses w Polsce 2018: kiedy i gdzie kupić bilety?

Bilety na koncert Guns N' Roses w Polsce dostępne są między innymi na stronie LiveNation, czy TicketPro. Bilety na koncert Guns N' Roses 2018 w oficjalnej sprzedaży są już od 16 listopada 2017. Przedsprzedaż biletów trwała tylko kilka dni, obecnie bilety na koncert GNR dostępne są dla wszystkich.

Kiedy najlepiej kupić bilety na koncert legend rocka? Warto się śpieszyć, bo zapowiedziana trasa Not In This Lifetime to hit nadchodzącego letniego sezonu muzycznego!

RadioZet.pl/livenation.pl/JH