Zamknij

Guns N' Roses w Polsce 2018: kiedy i gdzie koncert legend rocka?

Redakcja
20.11.2017 10:46
Guns N' Roses w Polsce 2018: kiedy i gdzie koncert legend rocka?
fot. www.antyradio.pl

Koncert Guns N' Roses w Polsce w 2018 roku został potwierdzony. Kiedy i gdzie się odbędzie? Sprawdzamy wszystkie szczegóły występu.

Koncert Guns N' Roses w Polsce 2018 to wydarzenie, którego żaden fan rockowych brzmień nie może ominąć. Plotki o tym, że zespół odwiedzi polskich fanów krążyły od kilku miesięcy. Teraz oficjalnie zostały potwierdzone i tym samym pozostało już tylko oczekiwanie. Kiedy i gdzie zagra GNR?

Guns N' Roses w Polsce 2018: kiedy? [DATA]

Axl Rose i jego ekipa zawitają do Polski w ramach swojej światowej trasy "Not in this Lifetime", podczas której zagrają 17 koncertów w całej Europie. Data koncertu Guns N' Roses w Polsce jest już znana: będzie to 9 lipca 2018. Zapowiedziane wydarzenie być może będzie idealną okazją, by na żywo usłyszeć wielkie hity, takie jak "November Rain", "Knockin On Heavens Door" czy "Welcome To The Jungle"

Guns N' Roses w Polsce 2018: gdzie odbędzie się koncert?

Koncert Guns N' Roses w Polsce 2018 odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie - miejscu, które gościło już wiele światowej sławy gwiazd, takich jak The Rolling Stones, Genesis, The Police czy RHCP. Będzie to pierwsze wydarzenie muzyczne na tym stadionie od 2009 roku. Przez ostatnie lat obiekt przechodził renowację i teraz wreszcie będziemy mogli przekonać się, jak zakończyły się te prace - i oczywiście posłuchać największych hitów GNR.

Bilety na koncert Guns N' Roses dostępne są w regularnej sprzedaży od 16 listopada.

Guns N' Roses w Polsce 2018: BILETY

RadioZet.pl/livenation.pl/JH