Zamknij

Gwiazdy dla Ziemi 2019 - gdzie i o której oglądać oraz kto wystąpi w Uniejowie? [9.06]

Jolanta Waligóra
05.06.2019 14:26
Gwiazdy dla Ziemi 2019 - gdzie i o której oglądać oraz kto wystąpi w Uniejowie? [9.06]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Gdzie oglądać Gwiazdy dla Ziemi 2019 i kto wystąpi na muzycznym wydarzeniu? Transmisja z koncertu na żywo dostępna będzie w telewizji. Na scenie pojawią się m.in. Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, LemOn czy Grzegorz Hyży. Szczegółowe informacje o transmisji koncertu Gwiazdy dla Ziemi Uniejów 2019 można znaleźć poniżej.

Gwiazdy dla Ziemi. Earth Festival Uniejów 2019 - TRANSMISJA: gdzie oglądać koncert i kiedy się odbędzie? O której godzinie transmisja? kto wystąpi podczas muzycznego wydarzenia? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie oglądać koncert Gwiazdy dla Ziemi.

Gwiazdy dla Ziemi 2019 - TRANSMISJA: gdzie obejrzeć koncert w Uniejowie? [9.06]

Gdzie oglądać Gwiazdy dla Ziemi 9.06.2019? Koncert na żywo będzie można obejrzeć w telewizji. Długo wyczekiwane muzyczne wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 9 czerwca. Transmisja z koncertu Gwiazdy dla Ziemi 2019 dostępna będzie na kanale Polsat. Początek zaplanowany jest na godzinę 20:05. 

Wiele osób, które chce obejrzeć niedzielne wydarzenie, szuka także informacji o transmisji online. Niestety koncert Gwiazdy dla Ziemi. Earth Festival Uniejów 2019 będzie można oglądać jedynie w telewizji.

Gwiazdy dla Ziemi 2019 - Uniejów: kto wystąpi na koncercie?

Podczas muzycznego wydarzenia na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiej muzyki. Na koncercie Gwiazdy dla Ziemi 2019 w Uniejowie wystąpią: Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak i Bajm, Kayah, Kasia Kowalska, LemON, Liber, Andrzej Piaseczny, Piotr Cugowski, Future Folk, Grzegorz Hyży, InoRos oraz Stachursky. Imprezę poprowadzą: Aleksandra Szwed, Krzysztof Ibisz i Kabaret Paranienormalni.

Earth Festival to nowoczesny i multimedialny festiwal, który oprócz rozrywki i ogromnej dawki pozytywnej energii ma także do przekazania ważne przesłanie. Chcemy uświadomić coraz bardziej widocznie postępującą degradację życia na Ziemi i relacji międzyludzkich, ocieplanie klimatu, brak wody, wycinanie lasów, wymieranie gatunków, zanieczyszczenie, wzrost konfliktów i agresji między ludźmi - czytamy na stronie polsat.pl

Earth Festival Uniejów 2019 odbędzie się w dniach 8-9 czerwca. Oprócz koncertu Gwiazdy dla Ziemi, podczas festiwalu będą mieć miejsce projekcje dwóch filmów - "Let's clean our country" oraz "Bohemian Rhapsody".

RadioZET.pl/JW