Zamknij

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie - zwiastun, premiera, obsada. Kiedy w kinach?

Jolanta Waligóra
24.10.2019 09:29
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie - zwiastun, premiera, obsada. Kiedy w kinach?
fot. Youtube/DisneyFilmy

Film "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" pojawi się w kinach już w drugiej połowie grudnia. W rolach głównych zagrają Daisy Ridley, Adam Driver oraz John Boyega. Szczegółowe informacje na temat obsady filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie", zwiastun i datę premiery, można znaleźć poniżej.

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - kiedy premiera filmu? Kto znalazł się w obsadzie produkcji? O czym będzie? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy datę premiery filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie", zwiastun i obsadę produkcji.

Kiedy premiera filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie? [DATA]

Data premiery "Gwiezdnych wojen: Skywalker. Odrodzenie" to temat, na który informacji poszukuje wiele osób. Mamy dobre wiadomości - szczegóły dotyczące premiery produkcji zostały ujawnione. Światowa premiera filmu zaplanowana jest na 18 grudnia 2019 roku. Z kolei do kin w Polsce "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" trafią dzień później, 19 grudnia (czwartek).

Funkcję reżysera pełni J.J. Abrams znany m.in. z takich produkcji jak "Zagubieni", "Star Trek", "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy" czy "Mission: Impossible III". 

Zagłosuj

Obejrzysz film "Gwiezdne wojny. Skywalker. Odrodzenie"?

Liczba głosów:

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie - ZWIASTUN i OBSADA

W rolach głównych wystąpią Daisy Ridley (jako Rey), Adam Driver (Kylo Ren) oraz John Boyega (Finn). Ponadto w obsadzie "Gwiezdnych wojen: Skywalker. Odrodzenie" pojawią się także m.in. Oscar Isaac (Poe Dameron), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Joonas Suotamo (Chewbacca), Keri Russell (Zorii Bliss) oraz Lupita Nyong'o (Maz Kanata).

Członkowie organizacji Opór ponownie stawiają czoła Najwyższemu Porządkowi - czytamy w opisie produkcji. 

Wiadomo, że akcja filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" toczy się kilka miesięcy po dramatycznych wydarzeniach, które miały miejsce w jednej z części filmu "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi". W najnowszej produkcji będzie można zobaczyć starcie między jasną a ciemną stroną mocy. Do ostatecznej walki stanie Rey oraz Kylo Ren.

Zwiastun filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" można znaleźć poniżej.

RadioZET.pl/JW