Zamknij

H&M Conscious Exclusive: kiedy i gdzie kupić kolekcję 2018?

Redakcja
19.02.2018 15:49
H&M Conscious Exclusive 2018
fot. H&M

Kolekcja Conscious Exclusive od H&M zwykle cieszy się dużym zainteresowaniem. Niebawem do sklepów trafi najnowsza seria 2018. Kiedy premiera Conscious Exclusive 2018?

Conscious Exclusive to kolekcja marki H&M tworzona z myślą o ekologii i środowisku naturalnym. Już wiosną 2018 ta  nowa seria ubrań stworzonych z materiałów z recyclingu trafi do sklepów. W jej skład weszły m.in. biżuteria wykonana ze srebra z odzysku, czy odzież z organicznego lnu, tkaniny econyl, stworzonej z nylonu z sieci rybackich i odpadów nylonowych.

Twarzą kampanii Conscious Exclusive została Christy Turlington - amerykańska supermodelka, działaczka charytatywna i reżyserka, dobrze znana m.in. z reklam perfum Calvina Kleina oraz kosmetyków Maybelline.

Kiedy Conscious Exclusive 2018 w sklepach?

Premiera najnowszej ekologicznej kolekcji H&M już 19-tego kwietnia 2018. Odzież znajdzie się zarówno w wybranych sklepach stacjonarnych, jak i sklepie online. Znajdą się w niej odzież i dodatki, wykonane z lepszych jakościowo materiałów, których cena będzie nieco wyższa, niż tych ze standardowych kolekcji. Oto wybrane elementy z tej serii.

Conscious Exclusive 2018 będzie to siódma już eko-kolekcja od szwedzkiej marki. Poprzednie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Ubiegłoroczną kampanię firmowała swoim nazwiskiem rosyjska modelka i aktorka Natalia Vodianova.

Już niebawem do sklepów trafi też kolekcja H&M Studio S/S wiosna-lato 2018, dla której najważniejszą inspiracją jest japońskie minimalistyczne wzornictwo.

RadioZET.pl/SA