Zamknij

HBO GO - cena pakietu 2020: ile urządzeń może korzystać i ile kosztuje abonament?

17.11.2020 10:54
HBO GO - cena pakietu 2020: ile urządzeń może korzystać i ile kosztuje abonament?
fot. rafapress / Shutterstock.com

Jaka jest cena pakietu HBO GO w 2020 roku? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla nowych i obecnych użytkowników aplikacji, m.in. ile urządzeń może korzystać w ramach jednego pakiety, ile osób jednocześnie może oglądać seriale i filmy oraz ile ekranów może używać aplikacji HBO GO w tym samym momencie. 

HBO GO - cena pakietu 2020: ile urządzeń może korzystać i ile kosztuje abonament? Poniżej zebraliśmy szczegóły, które mogą przydać się nowym użytkownikom przed zarejestrowaniem się, a także tym, którzy już korzystają z aplikacji HBO GO.

Ile kosztuje Netflix? CENA na miesiąc, na rok, na 2 i 4 osoby, na 1 osobę [CENA ABONAMENTU 2020]

HBO GO - cena pakietu 2020: i ile kosztuje abonament?

Wiele osób zanim skorzysta ze HBO GO czy też innego systemu subskrypcyjnego chce najpierw wypróbować go przez jakiś czas i sprawdzić ofertę filmów, seriali i innych produkcji, które są dostępne w aplikacji. W związku z tym pojawiają się pytania typu "jaka jest cena pakietu HBO GO 2020", "czy jest darmowy okres próbny w HBO GO" i inne. 

W Polsce nadal obowiązuje promocja dla nowych użytkowników - przez pierwsze 7 dni korzystanie z usługi HBO GO jest bezpłatne. W kolejnych miesiącach obowiązują już opłaty zgodne z cennikiem. Do wyboru jest jeden pakiet HBO GO w cenie 24,90 złotych za miesiąc. 

Ile kosztuje Spotify? CENA na miesiąc i rok - Premium Duo, Rodzina, Student 2020

Ile urządzeń, ile osób i ile monitorów jednocześnie może korzystać z HBO GO?

Przed zakupem pakietu HBO GO 2020 warto zapoznać się także z warunkami oferty. Na stronie internetowej znajdziemy szczegółowe informacje o tym, co zawiera taka subskrypcja. Czytamy tam, że:

  • Wszystko po polsku (z lektorem lub napisami)
  • Bez zobowiązań
  • Zrezygnuj kiedy chcesz
  • Oglądaj na 2 urządzeniach jednocześnie
  • Filmy animowane dla dzieci
  • Korzystaj nawet z 5 urządzeń

Oznacza to, że z pakietu HBO GO 2020 można korzystać maksymalnie na 5 różnych urządzeniach. Warto jednak pamiętać, że jednocześnie seriale i filmy mogą oglądać maksymalnie 2 osoby na dwóch różnych urządzeniach czy monitorach.

Jak czytamy na stronie, w HBO GO użytkownicy mogą wybierać spośród ponad 200 seriali, 800 filmów i wielu tytułów dla dzieci. Nowe tytuły pojawiają się co tydzień.

RadioZET.pl