Zamknij

HBO Max - kiedy w Polsce, co to i ile będzie kosztować dostęp? [CENA, FILMY]

Jolanta Waligóra
22.04.2020 11:38
HBO Max - kiedy w Polsce, co to jest i ile będzie kosztować dostęp? [CENA, FILMY]
fot. PIXABAY

HBO Max to nowy serwis streamingu wideo należący do koncernu WarnerMedia. Choć wiele informacji o platformie na razie owianych jest tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Poniżej można znaleźć informacje na temat tego, kiedy premiera HBO Max w Polsce, co to jest i ile będzie kosztować dostęp do nowego serwisu.

HBO Max w Polsce - kiedy premiera serwisu w naszym kraju? Co to jest za platforma? Ile będzie kosztować dostęp? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o premierze HBO Max oraz cenie dostępu.

HBO Max w Polsce - co to jest i kiedy premiera?

Informacje na temat tego, co to jest HBO Max, szczególnie interesują wiele osób. Z pewnością z nazwą nowej platformy internetowej zdążyły się już spotkać niektóre osoby, ale nie wszyscy zdają sobie do końca sprawę z tego, czym ona właściwie jest. Otóż HBO Max to nowy serwis streamingu wideo należący do koncernu WarnerMedia. Platforma ma być bezpośrednim konkurentem dla takich serwisów jak popularny Netflix czy Amazon.

Na HBO Max dla użytkowników dostępne będą m.in. rozmaite filmy, seriale oraz programy. Na HBO Max od razu ma pojawić się ponad 10 tysięcy godzin materiału z dotychczasowej biblioteki HBO. Ponadto serwis mam mieć dostęp do produkcji należących m.in. do Warner Bros., New Line czy CNN. Będzie można zatem oglądać takie hity jak "Friends", "Pretty Little Liars", "Ricky and Morty", "South Park" oraz wiele, wiele więcej. W serwisie ma pojawić się również prawie 1800 filmów z różnych gatunków. Dodatkowo w bibliotece HBO Max mają być dostępne własne produkcje dostępne pod marką Max Originals.

Wiele osób zastanawia się także, kiedy premiera HBO Max w Polsce. Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Wiadomo, że rozpoczęcie działalności platformy na terenie USA ma rozpocząć się 27 maja 2020 roku. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle serwis zostanie uruchomiony w naszym kraju. 

Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje na temat dokładnej premiery HBO Max w Polsce, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Apple TV+ - co to jest, jak działa i od kiedy w Polsce? [CENA, SERIALE] 

HBO Max - ile będzie kosztować dostęp w Polsce? [CENA]

Cena HBO Max w Polsce niestety nie jest znana. Jak wspominaliśmy powyżej - nie wiadomo w końcu jeszcze, czy platforma w ogóle zadebiutuje w naszym kraju. W USA dostęp do serwisu natomiast kosztować będzie 14,99 dolara, czyli około 60 zł. Nie wiadomo, czy jeśli HBO Max pojawi się w Polsce, to cena będzie podobna.

HBO i HBO GO: ile kosztują, ile osób może oglądać? Cennik, seriale 

 

RadioZET.pl/JW