HBO i HBO GO: ile kosztują, ile osób może oglądać? Cennik, seriale

16.01.2019 14:58

Jak uzyskać dostęp do platformy HBO i HBO GO? To pytanie pojawia się coraz częściej w związku z modą na oglądanie seriali. Sprawdźcie ile kosztuje dostęp do HBO i HBO GO, a także jakie seriale są na nich dostępne. 

HBO i HBO Go cennik fot. pixabay.com

Ile kosztuje HBO i HBO GO?  Podajemy cennik. Ile osób może oglądać HBO i HBO GO?

HBO GO: Jak zamówić? Ile kosztuje? Cennik

HBO GO to portal z video na życzenie, gdzie są umieszczane produkcje HBO i Cinematix. By uzyskać dostęp do HBO GO, wystarczy komputer lub telewizor podłączony do Internetu. Wystarczy wejść na stronę HBO GO i założyć konto. Na początek otrzymujemy miesięczny dostęp do usługi za darmo.

Dostęp do HBO GO kosztuje 29,90 zł na miesiąc. Opłaty dokonujemy przez kartę płatniczą, której numer podajemy przy rejestracji. Z HBO Go można zrezygnować w każdej chwili.

Apple TV+ - co to jest, jak działa i od kiedy w Polsce? [CENA, SERIALE]

HBO GO: jak oglądać? Ile osób może oglądać?

Seriale HBO na komputerze obejrzymy przez przeglądarkę. Specjalna aplikacja jest przygotowana jedynie dla użytkowników smartfonów i widzów, którzy mają w domach telewizory wyposażone w system Smart TV. Do swojego konta na HBO możemy podłączyć pięć różnych urządzeń, zaś jednocześnie oglądać możemy z dwóch.

 Seriale HBO i HBO GO

Na platformie HBO GO do wyboru mamy kilkaset seriali, w tym Ślepnąc od świateł, Luther, Gra o Tron, Sukces, Blindspot, True Detective, Rodzina Soprano, Prawo Ulicy, West World czy Fargo. 

>> "Gra o tron": prequel - premiera, obsada, zwiastun. O czym będzie serial HBO?
 

RadioZET.pl/HBO/PZ

Oceń
Tagi