Zamknij

Horoskop 2019 roczny dla wszystkich znaków zodiaku - prognozy astrologiczne na cały rok

Redakcja
12.12.2018 12:00
HOROSKOP 2019 dla wszystkich znaków zodiaku [BARAN, WAGA, BYK, RAK, RYBY, WODNIK, LEW]
fot. Shutterstock

Sprawdź swój horoskop 2019 na cały rok. Poniżej dowiesz się najważniejszych rzeczy o różnych sferach życia: co czeka cię w miłości, w pracy i w zdrowiu. Sprawdzamy prognozy astrologiczne na najbliższe miesiące i horoskop roczny 2019: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby.

Horoskop 2019 ROCZNY: Baran, Waga, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby - w tym miejscu znajdziesz horoskop 2019 na cały dla wszystkich znaków zodiaku. Dowiesz się, co czeka cię w życiu uczuciowym i na co lepiej uważać w pracy i w zdrowiu. W horoskopie na 2019 rok sprawdzisz też horoskop miłosny dla każdego znaku zodiaku.

» Chiński Nowy Rok 2019 - jakie zwierzę zodiaku jest w tym roku i kiedy wypada?

HOROSKOP 2019: BARAN (21 marca - 19 kwietnia) 

W 2019 roku zodiakalne Barany mogą spodziewać się licznych sukcesów w pracy i w finansach. Możecie liczyć nie tylko na awans, ale także na podwyżkę. W miłości horoskop 2019 dla Barana przepowiada harmonię, spokój i stabilizację. Zdrowie zdecydowanie będzie wam dopisywać - w 2019 roku nie powinny pojawić się żadne dodatkowe schorzenia ani problemy. 

Przed czym ostrzega horoskop 2019 zodiakalne Barany w nadchodzących miesiącach? Przed przeszłością i przed sprawami, które mogą do was powrócić. Jaka jest rada na 2019 rok? Warto być serdecznym dla innych. 

HOROSKOP 2019: BYK (20 kwietnia - 22 maja)

W pracy i w finansach horoskop 2019 dla Byków zapowiada zdobywanie nowych kwalifikacji zawodowych. Czeka was doszkalanie się, udział w kursach i tym podobne. Możecie liczyć na osiągnięcie swojego celu w aspekcie zawodowym i finansowym. W miłości zodiakalne Byki czeka dominacja - będziecie zdobywać. W zdrowiu zodiakalne Byki powinny zwrócić uwagę na swoją psychikę, emocje i uważać na stres.

Przed czym ostrzega horoskop 2019 Byki? Niektóre rzeczy mogą w tym roku odejść. Jaka jest rada na 2019 rok? Warto wprowadzić zmiany w swoim życiu. W najbliższych miesiącach warto wykazać się niezależnością i samodzielnością.

HOROSKOP 2019: BLIŹNIĘTA (23 maja - 21 czerwca)

Horoskop 2019 dla Bliźniąt w sferze finansowej i zawodowej zapowiada się bardzo dobrze. Czeka was powodzenie finansowe. W miłości mogą pojawić się wątpliwości i niepewności. Prawdopodobnie nie do końca będziecie w stanie określić, czego oczekujecie w związku. W zdrowiu powinniście zwrócić uwagę na układ oddechowy.

Przed czym ostrzega zodiakalne Bliźnięta horoskop 2019? Przede wszystkim przed rozrzutnością. A jaka jest rada? Zatrzymaj się na chwilę i spójrz na swoje życie inaczej.

HOROSKOP 2019: RAK (22 czerwca - 22 lipca)

Zodiakalne Raki w 2019 roku jeśli wykażą się niezależnością w sprawach zawodowych, mogą odnieść naprawdę duży sukces. W uczuciach czeka was nieuczciwość oraz zdrady - uważajcie. W zdrowiu musicie zwrócić uwagę na nogi i wszelkie dolegliwości związane z tą częścią ciała.

Przed czym ostrzega zodiakalne Raki horoskop 2019? Przede wszystkim uważajcie na różnego rodzaju transakcje finansowe, których w perspektywie możecie żałować.

Jaka jest rada dla zodiakalnych Raków na 2019 rok? Horoskop podpowiada, aby postawić w tym roku na siebie i nie liczyć na pomoc ze strony innych ludzi. Wszystko zależy właśnie od ciebie.

» Rok kalendarzowy 2019: ile dni ma rok 2019, czy jest przestępny?

HOROSKOP 2019: LEW (23 lipca - 23 sierpnia)

Zodiakalne Lwy w 2019 roku mogą oczekiwać stabilizacji i równowagi na polu zawodowym i finansowym. W uczuciach czekają was nowości i przełomy. W zdrowiu warto zwrócić uwagę na sprawy hormonalne.

Jakie jest ostrzeżenie dla zodiakalnych Lwów na 2019 rok? Uważajcie na nowe znajomości. A jaka jest rada? Horoskop 2019 podpowiada, aby zastanowić się, czego tak naprawdę chcecie od życia. 

HOROSKOP 2019: PANNA (24 sierpnia-22 września)

Zodiakalne Panny w 2019 roku mogą dokonywać zmian jeśli chodzi o sprawy zawodowe i finansowe. W uczuciach czeka was rozczarowanie, niezadowolenie i zwątpienie emocjonalne. W zdrowiu powinniście zwrócić uwagę na to, żeby się nie przemęczać i więcej czasu spędzić w domu.

Przed czym ostrzega zodiakalne Panny horoskop 2019? Przed lekkomyślnością i niedojrzałością. Jaka jest rada? Słuchaj swojego głosu wewnętrznego. 

HOROSKOP 2019: WAGA (23 września - 22 października)

Zodiakalne Wagi w 2019 roku mogą odczuć nie tylko spełnienie zawodowe, ale przede wszystkim spotkają się z uznaniem w miejscu pracy. W uczuciach czeka was spełnienie emocjonalne. W zdrowiu musicie zwrócić szczególną uwagę na wątrobę i nerki. 

Jaka jest rada na najbliższe miesiące? Wykażcie się mądrością w tym roku. Jakie jest ostrzeżenie dla zodiakalnych Wag na 2019 rok? Uważajcie na wszystko to, co niespodziewane. Uważaj na wszelkiego rodzaju kradzieże i napaści.

HOROSKOP 2019: SKORPION (23 października - 21 listopada)

Ten będzie spokojny rok dla zodiakalnych Skorpionów. W pracy i w finansach czeka was bezpieczeństwo na polu materialnym. W uczuciach spodziewajcie się osamotnienia i wycofania. W zdrowiu zwróćcie uwagę na płyny w organizmie. Może w 2019 roku warto zrobić szczegółowe badania krwi?

Przed czym ostrzega zodiakalne Skorpiony horoskop 2019? Przede wszystkim przed tematyką pracy. Powinieneś uważać na ludzi z miejsca pracy. Jaka jest rada? Podchodź z roztropnością i powagą do swojego życia.

HOROSKOP 2019: STRZELEC (22 listopada - 21 grudnia)

W pracy i w finansach czekają was pozytywne zmiany. Los będzie wam sprzyjał. W uczuciach będziecie stawiać na wolność i niezależność. W zdrowiu musicie zwrócić uwagę na wszystkie podwójne narządy, czyli np. ręce, nogi, nerki, oczy, uszy.

Jakie jest ostrzeżenie na najbliższe miesiące dla Strzelców? Horoskop 2019 przestrzega przed jakimikolwiek działaniami finansowymi.Jaka jest rada dla zodiakalnych Strzelców na 2019 rok? Żeby ze stonowaniem i rozwagą dokonywać czy wdrażać zmiany. 

HOROSKOP 2019: KOZIOROŻEC (22 grudnia - 19 stycznia)

Zodiakalne Koziorożce, które z natury lubią pieniądze, w 2019 roku będą zadowolone. Czeka was satysfakcja na polu finansowym i zawodowym. W uczuciach również czekają was rewelacje. Na tym polu również będziecie zadowoleni. W zdrowiu uważajcie na wszelkiego rodzaju wypadki i upadki. 

Przed czym ostrzega zodiakalne Koziorożce horoskop 2019? Przed niepotrzebnym wdrażaniem zmian, które mogą zaburzyć stabilizację życiową. Jaka jest rada? Zatrzymaj się i przeczekaj. 

HOROSKOP 2019: WODNIK (20 stycznia - 18 lutego)

W pracy i w finansach zodiakalne Wodniki czeka równowaga i stabilizacja. W uczuciach czeka was ogromna potrzeba posiadania i możecie odczuwać trochę brak spełnienia. W zdrowiu powinniście zwrócić uwagę na sprawy dotyczące skóry.

Jakie jest ostrzeżenie dla zodiakalnych Wodników jeśli chodzi o horoskop 2019? Aby uważać i nie wydawać pieniędzy w nierozsądny sposób. Należy uważać na straty finansowe. Jaka jest rada? Przede wszystkim działaj, bądź aktywny. Może warto udać się w dłuższą podróż? 

HOROSKOP 2019: RYBY (19 lutego - 20 marca)

Zodiakalne Ryby w 2019 roku postawią na niezależność. Bardzo możliwe, że otworzysz własną firmę. W uczuciach czekają was straty, a nawet poczucie smutku czy też cierpienia. W zdrowiu Ryby muszą zwrócić uwagę przede wszystkim na dolegliwości dotyczące głowy.

Jakie jest ostrzeżenie w horoskopie 2019 dla zodiakalnych Ryb? Warto zwrócić uwagę na sprawy rodzinne i bliskich. Mogą pojawić się problemy dotyczące najbliższych członków rodziny. Jaka jest rada? Jeżeli możesz coś zmienić, to zmień to.

RadioZET.pl/MM