Zamknij

Wielki horoskop 2020 - horoskop roczny dla wszystkich znaków zodiaku i prognozy astrologiczne na rok

09.01.2020 09:45
Wielki horoskop 2020 - horoskop roczny dla wszystkich znaków zodiaku i prognozy astrologiczne na cały rok
fot. Shutterstock

Sprawdź swój horoskop 2020 na cały rok! Poniżej dowiesz się najważniejszych rzeczy o różnych sferach życia: co czeka cię w miłości, w pracy i w zdrowiu. Sprawdzamy prognozy astrologiczne na najbliższe miesiące i horoskop roczny 2020: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby.

Horoskop 2020: Baran, Waga, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby - w tym miejscu znajdziesz wielki horoskop roczny 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Dowiesz się, co czeka cię w życiu uczuciowym i na co lepiej uważać w pracy i w zdrowiu. W horoskopie na 2020 sprawdzisz też horoskop miłosny dla każdego znaku zodiaku na cały rok.

Horoskop - daty urodzenia dla znaków zodiaku i dopasowanie partnerów

HOROSKOP 2020: BARAN (21 marca - 19 kwietnia) 

PRACA I FINANSE:

Zodiakalny Baran w 2020 roku postawi na finanse i realizację zawodową. Bardzo dobrze byłoby, gdyby zodiakalne Barany rozpoczęły nowe przedsięwzięcia związane z pracą. W tym roku czeka was powodzenie i pozytywne zmiany, które dotyczyć będą finansów.

MIŁOŚĆ:

W uczuciach zodiakalne Barany czeka stabilizacja i poczucie bezpieczeństwa. Muszą jednak uważać, ponieważ w drugiej połowie roku w uczuciach mogą doświadczyć nieuczciwości ze strony płci przeciwnej. Karta Siedmiu Mieczy - jest to karta kłamstw i karta oszustwa. 

ZDROWIE:

W zdrowiu Barany muszą zwrócić szczególną uwagę na przewlekłe dolegliwości oraz na sprawy dotyczące nawrotów chorobowych.

OSTRZEŻENIE: Przede wszystkim nie komplikuj sobie sytuacji i nie utrudniaj sobie własnego położenia.

RADA: Należy zakończyć wiele spraw, zamknąć je i nie wracać już do przeszłości.

HOROSKOP 2020: BYK (20 kwietnia - 22 maja)

PRACA I FINANSE:

W pracy i w finansach czekają was nowości i zmiany. Zodiakalne Byki w 2020 roku będą podwyższać kwalifikacje zawodowe oraz mogą spotkać się z zaszczytami i docenieniem. Warto rozważyć wdrożenie nowych przedsięwzięć zawodowych, a być może nowe okaże się lepszym. 

MIŁOŚĆ:

W miłości zodiakalne Byki mogą niepotrzebnie przejmować się tym, czym nie powinni. Będzie to dobry rok pod względem uczuciowym, ale muszą uwolnić się od myśli, które mogą zepsuć im nastrój.

ZDROWIE:

W zdrowiu warto zwrócić uwagę na nogi i stawy. Karta Umiaru oznacza narząd ruchu.

OSTRZEŻENIE: Przede wszystkim - nie bądź naiwny. Karta Głupca mówi o tym, że możecie zaufać temu, komu nie powinniście. Uważajcie na podpisywanie wszelkich umów i uważajcie na to, co i komu mówicie.

RADA: Spójrz z optymizmem w swoją przyszłość. Przede wszystkim nie wysilaj się, odpuść sobie, wyluzuj, nie angażuj się tak bardzo w sprawy, które Cię nie dotyczą. 

HOROSKOP 2020: BLIŹNIĘTA (23 maja - 21 czerwca)

PRACA I FINANSE:

Na zodiakalne Bliźnięta w 2020 roku niestety nie czekają sukcesy na polu zawodowym i finansowym. Możecie mieć uczucie monotonii i rutyny. Być może będzie to impuls do dużych zmian w życiu w drugiej połowie roku.

MIŁOŚĆ:

W uczuciach czeka was stagnacja, a nawet znużenie. Karta Asa Mieczy jest to karta odcięcia, odseparowania, a nawet rozstania. W tym roku zodiakalne Bliźnięta postawią przede wszystkim na siebie. 

ZDROWIE:

Zodiakalne Bliźnięta jeśli chodzi o zdrowie w 2020 roku - kobiety powinny zwrócić szczególną uwagę na sprawy kobiece, ginekologiczne, natomiast mężczyźni - na dolegliwości dermatologiczne.

OSTRZEŻENIE: Tarot ostrzega przed różnego rodzaju relacjami. Uważaj i nie ufaj każdemu.

RADA: Zatrzymaj się na chwilę i spójrz na swoje życie inaczej. Korzystaj z życia i wykorzystuj szanse, które się w nim pojawią.

HOROSKOP 2020: RAK (22 czerwca - 22 lipca)

PRACA I FINANSE:

Zodiakalne Raki w 2020 roku jeśli wykażą się niezależnością w sprawach zawodowych, mogą odnieść bardzo duży sukces. Karta Głupca oznacza chęć wyruszenia naprzód. Właśnie w tym roku zodiakalne Raki mogą chcieć rozpocząć nową pracę, ale uważajcie, ponieważ nie wszystko złoto, co się świeci.

MIŁOŚĆ:

W uczuciach czeka was dominacja. Będziecie niezależni i będziecie górować. Musicie jednak uważać na zdrady i nieuczciwość ze strony partnera.

ZDROWIE:

W zdrowiu powinniście zwrócić uwagę na przemęczenie oraz na sprawy dotyczące kości. Musicie zwrócić uwagę na to, by wypoczywać jak najwięcej.

OSTRZEŻENIE: Uważaj na zazdrosnych ludzi w swoim otoczeniu. Tarot ostrzega przed brutalnością innych. W tym roku wiele osób może sprawić Ci przykrość.

RADA: Nie poddawaj się, idź naprzód. Postaw w tym roku na siebie, nie licz na pomoc ze strony innych ludzi. Wszystko zależy właśnie od Ciebie.

HOROSKOP 2020: LEW (23 lipca - 23 sierpnia)

PRACA I FINANSE:

Zodiakalne Lwy w 2020 roku mogą oczekiwać stabilizacji i równowagi na polu zawodowym i finansowym. Karta Czwórki Buław jest to karta nie tylko szczęścia i powodzenia, ale przede wszystkim zachowania tego, co zdobyliście do tej pory.

MIŁOŚĆ:

W uczuciach czekają was nowości i przełomy. Sami nie będziecie wiedzieć do końca, czego chcecie. Karta Siedmiu Kielichów jest to przede wszystkim karta wyborów. Będziecie zastanawiać się i podejmować bardzo ważne decyzje. W każdym razie nie będzie to stabilny rok jeśli chodzi o relacje partnerskie.

ZDROWIE:

Jeśli chodzi o zdrowie, nic nie będzie wam dokuczać, o czym mówi karta Asa Buław. Jest to karta potęgi zdrowia.

OSTRZEŻENIE: Koło Fortuny - jest to karta, która oznacza, że twoje życie może zmienić się o 180 stopni. Musisz to zaakceptować.

RADA: Zadbaj o swoje finanse - o to, co powoduje u Ciebie poczucie bezpieczeństwa.

HOROSKOP 2020: PANNA (24 sierpnia - 22 września)

PRACA I FINANSE:

W sprawach zawodowych i finansowych czekają was sukcesy, o czym mówi karta Waleta Buław. Natomiast jest to też karta rozpoczynania ważnych przedsięwzięć. Możecie wybrać się na kurs, szkolenie czy też po prostu objąć nowe stanowisko. W każdym razie będzie to rok zmian.

MIŁOŚĆ:

W uczuciach czeka was spełnienie, o czym mówi Szóstka Kielichów. Będziecie jednak stawiać na wolność i niezależność.

ZDROWIE:

Zodiakalne Panny w 2020 roku muszą zwrócić uwagę na układ oddechowy. Karta Waleta Mieczy jest to karta, która symbolizuje oskrzela bądź płuca.

OSTRZEŻENIE: Trójka Mieczy jest to karta, która mówi o bezwzględnym losie. Nie przejmujcie się tym, co od Ciebie odchodzi.

RADA: Karta Asa Kielichów jest to karta serdeczności, sympatii i miłości. Kieruj się tym w 2020 roku.

Chiński Nowy Rok 2020 - jakie zwierzę zodiaku, co oznacza i kiedy się rozpoczyna?

HOROSKOP 2020: WAGA (23 września - 22 października)

PRACA I FINANSE:

Zodiakalne Wagi w sierpniu 2020 roku mogą liczyć na pozytywne zmiany w miejscu pracy. Mogą odczuć zadowolenie jeśli chodzi o sprawy związane z finansami. Karta Królowej Monet oznacza stabilizację i bezpieczeństwo finansowe.

MIŁOŚĆ:

W uczuciach nie czeka was stabilizacja. Karta Sądu Ostatecznego oznacza nowe życie, nowy rozdział. Dopiero pod koniec roku odczujecie spełnienie na tym polu.

ZDROWIE:

W zdrowiu musicie zwrócić szczególną uwagę na wątrobę i nerki.

OSTRZEŻENIE: Ze stonowaniem i rozwagą dokonuj czy wdrażaj zmiany. Uważaj na nierozsądne wydawanie pieniędzy.

RADA: Podchodź z roztropnością i powagą do swojego życia. 

Zagłosuj

Czy wierzysz w horoskopy?

Liczba głosów:

HOROSKOP 2020: SKORPION (23 października - 21 listopada)

PRACA I FINANSE:

Zodiakalne Skorpiony w 2020 roku niestety mogą odczuć przemęczenie lub zniechęcenie jeśli chodzi o pracę. Czeka was niedosyt, niezadowolenie. Będzie wam wciąż mało.

MIŁOŚĆ:

W uczuciach czeka was stabilizacja oraz pewność dotycząca relacji, o czym mówi karta Cesarza. Będzie dobrze.

ZDROWIE:

W zdrowiu Skorpiony muszą zwrócić uwagę na układ trawienny. Karta Ośmiu Monet oznacza "sprawy żołądkowe".

OSTRZEŻENIE: Uważaj na nagłe zwroty akcji i niespodziewane sytuacje. Przygotuj się na to, czego nie planujesz.

RADA: Wykorzystaj swój potencjał i możliwości. Zrezygnuj z tego, co ci przeszkadza.

HOROSKOP 2020: STRZELEC (22 listopada - 21 grudnia)

PRACA I FINANSE:

Zodiakalne Strzelce w 2020 roku mogą spodziewać się nowego źródła dochodu, a tym samym nowych pieniędzy. Czekają was pozytywne zmiany. Koło Fortuny jest to karta sprzyjającego losu.

MIŁOŚĆ:

W uczuciach czeka was rezygnacja, odstąpienie, zakończenie. Możecie wycofać się z pewnej relacji osobistej, niekoniecznie chodzi tutaj o związek. 

ZDROWIE:

W zdrowiu powinniście zwrócić uwagę na układ oddechowy.

OSTRZEŻENIE: Uważaj na to, co mówisz i komu mówisz.

RADA: Zakończ coś, wycofaj się z czegoś, sfinalizuj. Warto wprowadzić zmiany, o czym mówi karta Dwójki Monet. Bardzo możliwe, że ich potrzebujesz lub Twoje życie ich potrzebuje.

HOROSKOP 2020: KOZIOROŻEC (22 grudnia - 19 stycznia)

PRACA I FINANSE:

W pracy i w finansach czeka was równowaga. Karta Umiaru jest to karta stabilizacji. Jest to też karta, która mówi o tym, że nie będzie ani przesadnie dobrze, ani wyjątkowo źle. Zodiakalne Koziorożce w drugiej połowie 2020 roku - z uwagi na sympatię wobec was ze strony innych ludzi - mogą odczuć zadowolenie, jeśli chodzi o pracę.

MIŁOŚĆ:

W uczuciach czekają was rozterki. Karta Pięciu Buław jest to karta konfliktów, sporu, gwałtowności i braku równowagi.

ZDROWIE:

W zdrowiu musicie zwrócić uwagę na przepracowanie, stres i nerwy. Być może powinniście zadbać o wypoczynek.

OSTRZEŻENIE: Tarot ostrzega przed różnego rodzaju plotkami, kłamstwami i fałszem, o czym mówi Walet Mieczy.

RADA: Bądź bardziej skoncentrowany i działaj z rozwagą.

HOROSKOP 2020: WODNIK (20 stycznia - 18 lutego)

PRACA I FINANSE:

W pracy i w finansach czekają was dobre przychody. Karta Sześciu Monet jest to karta dobrych pieniędzy. Jednak w 2020 roku będziecie bardzo ciężko pracować, aby osiągnąć zasłużone sukcesy.

MIŁOŚĆ:

W uczuciach czeka na Ciebie zdobywanie i osiąganie swoich celów. Osoby samotne mogą zdobywać partnerów, ale niekoniecznie wiązać się na stałe. Może to być dobry rok jeśli chodzi o otrzymanie korzyści, na przykład wspólne zamieszkanie z partnerem.

ZDROWIE:

W zdrowiu przede wszystkim musicie zwrócić uwagę na układ oddechowy i na choroby dotyczące gardła.

OSTRZEŻENIE: Uwaga na konflikty, nieporozumienia, kłótnie.

RADA: Wykorzystuj swoją intuicję przy podejmowaniu najważniejszych decyzji. W tym roku słuchaj swojego głosu wewnętrznego, bo to się opłaci.

HOROSKOP 2020: RYBY (19 lutego - 20 marca)

PRACA I FINANSE:

W pracy i w finansach czeka was przede wszystkim rozwiązanie wielu spraw i zakończenie po waszej myśli. Natomiast w drugiej połowie roku czekają was sukcesy i dodatkowy zastrzyk finansowy, bo karta Śmierci jest to karta dobrze rokująca jeśli chodzi o aspekt zawodowy.

MIŁOŚĆ:

Warto odciąć się od tego co było, a otworzyć się na przyszłość. Karta Czterech Monet mówi o zbytnim zamknięciu i zablokowaniu. Może powinniście bardziej otworzyć się na ludzi.

ZDROWIE:

W zdrowiu musicie zwrócić uwagę nie tylko na kręgosłup, na rzeczy "twarde" w organizmie, ale także na mięśnie.

OSTRZEŻENIE: Nie poddawaj się i pokaż swój charakter. Uważaj na różnego rodzaju umowy, które podpisujesz, bo możesz ich żałować.

RADA: Zawsze słuchaj swojego głosu wewnętrznego.

RadioZET.pl/MM