Zamknij

Halloween - Warszawa 2019: imprezy, wydarzenia dla dzieci i dla dorosłych [31.10]

Jolanta Waligóra
31.10.2019 13:53
Halloween - Warszawa 2019: imprezy, wydarzenia dla dzieci i dla dorosłych [31.10]
fot. SHUTTERSTOCK

Z okazji Halloween 2019 w Warszawie zaplanowanych jest wiele ciekawych wydarzeń zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jedno jest pewne - każdy znajdzie coś dla siebie i nikt nie będzie się nudzić. Wybraliśmy dla was najlepsze wydarzenia na Halloween 2019 i imprezy w Warszawie. Nasze propozycje można znaleźć poniżej.

Halloween 2019 w Warszawie - imprezy, wydarzenia, koncerty dla dzieci i dla dorosłych. Gdzie iść w Halloween? Co robić w tym terminie? Przedstawiamy najlepsze pomysły na spędzenie czasu w Halloween 2019 w Warszawie dla dzieci i dorosłych - wydarzenia, imprezy oraz inne atrakcje.

Makijaż Halloween: czaszka, czarownica i wampir na imprezę halloweenową [KROK PO KROKU]

Halloween - Warszawa 2019: wydarzenia dla dzieci i dla dorosłych

Halloween 2019 w Polsce, jak i w większości krajów obchodzone jest 31 października. W tym roku będzie to czwartek. Mimo że w naszej kulturze jest to wciąż bardzo kontrowersyjne święto, to ma jednak wielu zwolenników.

W Halloween wiele osób, a przede wszystkim dzieci przebierają się i chodząc od domu do domu, zbierają cukierki do koszyków. "Cukierek albo Psikus"- bo tak nazywa się ten zwyczaj - jest jednym z najpopularniejszych. Z kolei młodzież i osoby dorosłe z okazji Halloween organizują lub wybierają się na przebierane imprezy i nie tylko.

Z okazji święta duchów zaplanowanych jest mnóstwo ciekawych wydarzeń w Warszawie. W Halloween 2019 będzie można m.in. wybrać się do klubu czy pójść do kina. Część imprez dedykowana jest osobom dorosłym, inne z kolei przeznaczone są dla dzieci i młodzieży. Jedno jest pewne - dzięki różnorodności atrakcji organizowanych w stolicy każdy znajdzie coś dla siebie i nikt się nie będzie nudził. Wszystkie poniższe wydarzenia odbywają się w czwartek, 31 października.

Halloween - przebrania, kostiumy, makijaż: pomysły na najlepsze stroje na Halloween 2019

Imprezy na Halloween 2019 - Warszawa: najlepsze wydarzenia na 31.10

Jednym z wydarzeń, które organizowane są zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci w Halloween w Warszawie 2019 jest turniej wiedzy o Harrym Potterze. Zabawa odbędzie się pubie Loko przy ulicy Smolnej 36. Start o godzinie 18:00. Wstęp bezpłatny. Więcej informacji TUTAJ.

Dzieci w Halloween w Warszawie 2019 mogą także spędzić czas 31 października w Fikołkowej Sali Zabaw w Galerii Północnej (ul. Światowida 17). Bilety w cenie 60 zł. Więcej można znaleźć pod tym LINKIEM.

Z kolei Kino Muranów organizuje seans filmowy z cyklu "Najgorsze filmy świata". W Halloween będzie można obejrzeć film pt. "Atak pomidorów zabójców". Początek zaplanowany jest na godzinę 19:00. Bilet można nabyć w cenie 14 zł. Także kino Amondo zlokalizowane przy ulicy Żurawiej 20 z okazji święta duchów przygotowało specjalny repertuar filmowy. Do wyboru są trzy filmy:

18:05 - "Wilkołak"
18:30 - "Demony prerii"
20:10 - "Łowcy głów"

Także teatr Syrena w Warszawie organizuje specjalne wydarzenie na Halloween. 31 października o 19:00 będzie można obejrzeć spektakl "Rodzina Addamsów". Ceny biletów oscylują w granicach od 90 do 120 zł.

Jeśli chodzi o klubowe imprezy na Halloween w Warszawie 2019 to 31 października wydarzenie "Halloween: Los Muertos" organizuje club SEN (ul. Wioślarska 6). Warto wspomnieć, że na imprezę obowiązuję wejściówki. Start o godzinie 21:00, a więcej informacji można znaleźć pod tym LINKIEM.

Na dwóch piętrach naszego domu oddajemy Wam stworzone specjalnie tylko na tę okazję dekoracje czerpiące z meksykańskiego Dia De Los Muertos! Muzycznie zaprezentujemy cały przekrój muzyki granej w SEN - od najlepszego, klasycznego RnB, przez gorący, nowy Hip Hop i latynoskie muzyczne petardy, do energetycznego klubowego grania, a wisienką na torcie będzie kolejny, specjalny set naszego zagranicznego rezydenta - Jansons, którego utwór „Switch” był jednym z 3 największych utworów klubowych tego roku i wywindował go do klubowej ekstraklasy! - czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

Imprezę na Halloween w Warszawie 2019 organizuje także klub Hulakula. W programie imprezy m.in. tunel strachu, w którym będzie można zmierzyć się ze swoimi lękami, postapokaliptyczna ścianka do pamiątkowych zdjęć, wybór Króla i Królowej Nocy, dedykowane drinki oraz promocje na barze oraz pokaz specjalny, który będzie zwieńczeniem nocy. Start o godzinie 21:00. Na wydarzenie obowiązywać będą bilety.

RadioZET.pl/JW