Zamknij

Hanna - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest serial Amazon z Kulig?

Redakcja
17.01.2019 14:33
Hanna - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest serial Amazon z Kulig?
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EASTNEWS

Serial "Hanna" z Joanną Kulig to nowa produkcja, której premiera zapowiedziana jest na początek 2019 roku. Od marca będzie można oglądać ją w serwisie Amazon Prime Video. O czym będzie i kto zagra? Szczegółowe informacje o dacie premiery, obsadzie serialu "Hanna" i zwiastun, można znaleźć poniżej.

Serial "Hanna" Amazona z Joanną Kulig - kiedy premiera? Kto zagra? O czym jest nowa produkcja z polską aktorką? Odpowiadamy na zadawane pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje o serialu "Hanna" - zwiastun, obsada, data, premiery, opis fabuły.

Serial "Hanna" - obsada i premiera produkcji Amazona

Kiedy serial "Hanna" na Amazonie? Choć dokładna data pojawienia się nowej produkcji nie jest jeszcze znana, to już wiadomo, że będzie można oglądać ją od marca 2019 roku. Serial "Hanna" pojawi się w serwisie Amazon Prime Video. Będzie to oryginalna produkcja platformy. "Hanna" rozwinie historię znaną z filmu o tym samym tytule, w którym wystąpiła Cate Blanchett. 

Obsada"Hanna" jest już znana. Oprócz Joanny Kulig, w serialu "Hanna" Amazona pojawią się m.in. Joen Kinnman, Mireille Enos, Esme Creed-Miles. Producentami wykonawczymi serialu Amazona "Hanna" są Marty Adelstein i Becky Clements. Autorem scenariusza jest David Farr, który pracował przy obrazie z 2011 roku, a reżyseruje Sarah Adina Smith.

– Wcieliłam się w mamę głównej bohaterki, Joannę. Gdy to usłyszałam, byłam zaskoczona. „Jak to, mam zagrać matkę?” Okazało się, że w retrospekcjach. Moim partnerem był Joel Kinnaman. Mieliśmy skomplikowane sceny pościgów. Muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało – zdradziła Joanna Kulig w wywiadzie dla "Tele Tygodnia". 

Zwiastun serialu "Hanna". O czym będzie produkcja Amazona z Joanną Kulig?

Zwiastun serialu "Hanna" Amazona został udostępniony. Fabuła produkcji opowiada losy nastoletniej dziewczyny, która została wyszkolona przez ojca na zabójczynię. Podczas misji, którą bohaterka wykonuje w Europie, musi poradzić sobie między innymi z agentami amerykańskiego wywiadu. 

RadioZET.pl/JW