Zamknij

Harry Potter Wizard Unite: premiera. Kiedy premiera aplikacji w Polsce? Jak ją pobrać?

Paweł Żurek
24.06.2019 15:45
Harry Potter Wizard United: premiera. Kiedy premiera aplikacji w Polsce? Jak ją pobrać?
fot. pixabay.com

Harry Potter Wizards Unite miał już swoją premierę w kilku krajach na świecie. Aplikacja, w której za sprawą tzw. rzeczywistości rozszerzonej będzie można toczyć pojedynki między czarodziejami to wielka atrakcja dla wszystkich fanów magicznego świata stworzonego przez J.K. Rowling. Sprawdzamy, gdzie i jak pobrać aplikację Harry Potter Wizards Unite, a także kiedy odbędzie się jej polska premiera.

Harry Potter Wizards Unite, nowa gra umieszczona w świecie maga stworzonego przez J.K. Rowling, miała już swoją premierę w dwóch krajach - USA i Wielkiej Brytanii. Sprawdzamy, kiedy będzie można zagrać w Harry Potter Wizards Unite w Polsce, a także jak pobrać grę.  

>>  Masz egzemplarz Harry'ego Pottera z błędem? TEN jest wart fortunę

>>  Twórcy Pokemonów biorą się za Harry’ego Pottera. Smartfon magiczną różdżką

Harry Potter Wizards Unite – aplikacja

Harry Potter Wizards Unite to aplikacja wyprodukowana przez studio Niantic, która korzysta z tzw. technologii rozszerzonej rzeczywistości, podobnie jak np. Pokemon Go. Program HP WU jest osadzony w świecie Harry’ego Pottera, opisany  w książkach przez  J.K. Rowling.

Aplikacja Happy Potter Wizards Unite oferuje rozgrywkę, która polega na interaktywnych walkach czarodziejów między sobą. Użytkownicy przemieszczają się z telefonami w rękach po swoim najbliższym otoczeniu w poszukiwaniu innych magów – przeciwników, a następnie stają z nimi do pojedynków. 

W aplikacji, stopniowo można rozwinąć swoją postać o nowe zdolności, a także zacząć współpracować z innymi graczami.

>>  Nie żyje Robert Hardy - aktor z Harry'ego Pottera

Harry Potter Wizard Unite – premiera

Premiera Harry Potter: Wizards United została ogłoszona jedynie w USA i Wielkiej Brytanii. Póki co, nie wiadomo kiedy aplikacja zadebiutuje w Polsce. Jak prognozują znawcy rynku gier, powinno to nastąpić już niebawem.

>>  Pierwszego Harry’ego Pottera napisał Polak. Udostępniono zapomniane opowiadanie z 1972 r.

Harry Potter Wizards Unite: gdzie i jak ją pobrać?

Aplikację Harry Potter Wizards Unite można pobrać  za darmo zarówno na smartfonach Android oraz iOS. Jednak w Polsce, ze względu na tzw. blokadę geologiczną, na telefony dostępna jest jedynie wersję demo gry.

>>  Harry Potter ma już 38 lat! Oto 6 ciekawostek z okazji urodzin bohatera

RadioZET.pl/PZ