Zamknij

Hejter. Sala samobójców - premiera, obsada, fabuła. O czym będzie film Komasy?

Redakcja
26.09.2018 14:09
Hejter. Sala samobójców - premiera, obsada, fabuła. O czym będzie film Komasy?
fot. screen z youtube/VUE Movie

To już pewne - "Hejter. Sala samobójców" będzie kontynuacją filmu Jana Komasy "Sala samobójców". Informację na ten temat, podczas corocznej konferencji Grupy TVN na FPFF w Gdyni, ujawnił Edward Miszczak. O czym będzie sequel, kto znalazł się w obsadzie i kiedy premiera? Sprawdzamy, co już wiadomo o produkcji.

"Hejter. Sala samobójców" - kiedy sequel filmu Jana Komasy? Kto zagra w drugiej części? O czym będzie? Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat "Sali samobójców 2" - premiera, obsada, fabuła.

"Hejter. Sala samobójców" - kiedy premiera filmu? [DATA]

Wszyscy fani pierwszej części filmu Jana Komasy muszą uzbroić się w cierpliwość. Premiera "Hejter. Sala samobójców" nie została jeszcze ogłoszona. Wiadomo jednak, że zdjęcia do filmu mają się rozpocząć wkrótce. Możliwe zatem, że premiera będzie mieć miejsce w 2019 lub w 2020 roku. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypominamy, że "Sala samobójców" miała swoją premierę w 2011 roku. W rolach głównych mogliśmy oglądać Jakuba Gierszała, który zagrał Dominika. Ponadto w obsadzie znaleźli się Roma Gąsiorowska, Agata Kulesza, Krzysztof Pieczyński. Film zdobył 22 nagrody oraz zgarnął 14 nominacji.

"Hejter. Sala samobójców" - obsada, fabuła. O czym będzie film Komasy?

Mimo że data premiery nie została jeszcze ogłoszona, to już teraz ujawniono informacje na temat obsady "Hejter. Sala samobójców". Główną rolę w filmie otrzymał Maciej Musiałkowski znany m.in. z roli Ksawerego w "Drugiej Szansie" oraz z udziału w programie "Ameryka Express". Ponadto w obsadzie znalazła się Vanessa Aleksander ("Wojenne dziewczyny", "Belle Epoque").

Informację na temat tego, że powstanie sequel "Sali samobójców" ujawnił Edward Miszczak podczas corocznej konferencji Grupy TVN na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

"Będzie to cyber-thriller, współczesna wersja opowieści o miłości Romea i Julii, ale jednocześnie uniwersalna historia o potędze miłości, która przeradza się w hejt. Jan Komasa chce pokazać, że granica pomiędzy miłością i nienawiścią jest bardzo cienka, a wszystkie chwyty są dozwolone. Wszyscy wiemy, jak mocne są media społecznościowe i co można w nich przeżyć." - dodał dyrektor programowy stacji TVN.

» Maciej Musiałkowski - kim jest uczestnik Ameryka Express? [Anna Małysa, wiek] «

RadioZET.pl/JW