Zamknij

"Hellboy" - obsada, zwiastun, premiera. O czym będzie film "Hellboy"?

Redakcja
25.01.2019 15:24
"Hellboy" - obsada, zwiastun, premiera. O czym będzie film "Hellboy"?
fot. Youtube/Lionsgate Movies

Kiedy film "Hellboy"? Data premiery produkcji została ujawniona - film trafi do kin w pierwszej połowie kwietnia 2019. W tytułową postać wcieli się David Harbour. Dodatkowo zagrają m.in. Ian McShane oraz Milla Jovovich. Szczegółowe informacje o obsadzie "Hellboy", premierze oraz zwiastun można znaleźć poniżej.

"Hellboy" - kiedy premiera? Kto zagra? O czym będzie? Odpowiadamy na zadawane pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje o "Hellboy" - obsada, zwiastun, data premiery.

"Hellboy" - obsada i premiera filmu. Kiedy trafi do kin?

Kiedy "Hellboy" w kinach? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów komiksów "Hellboy" - data premiery produkcji została ogłoszona. Film będzie można oglądać w kinach od piątku, 12 kwietnia 2019, kiedy to odbędzie się polska premiera. Z kolei premiera światowa zaplanowana jest dzień wcześniej, na 11 kwietnia.

W tytułową postać wcieli się David Harbour. Ponadto w obsadzie "Hellboy" znaleźli się m.in.: Ian McShane (jako Profesor Bruttenholm), Milla Jovovich (Nimue, królowa krwi), Sophie Okonedo (Pani Hatton), Daniel Dae Kim (Ben Daimio), Sasha Lane (Alice Monaghan), Brian Gleeson oraz Alistair Petrie. Za reżyserię filmu odpowiada Neil Marshall.

Przypominamy, że Hellboy to komiksowa postać stworzona przez Mike'a Mignolę. Przywołany przez Rasputina pół-człowiek, pół-demon zostaje wychowany przez Amerykanów i jako członek Biura Badań Paranormalnych i Obrony walczy z potworami wspierany przez swoich kompanów, między innymi obdarzoną zdolnościami pirokinetycznymi Liz i Abe Sapiena, pół-człowieka, pół-rybę. Komiksy ukazują się nakładem Dark Horse Comics, a charakterystyczny klimat i charyzmatyczni bohaterowie zapewnili serii szerokie grono oddanych fanów. 

Film "Hellboy" - ZWIASTUN. O czym będzie produkcja 2019?

Zwiastun "Hellboy" został udostępniony. Zapowiedź długo wyczekiwanego filmu zamieszczamy poniżej.

Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach, jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse wzrosną jeszcze bardziej, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia, Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców… - brzmi opis dystrybutora kino.

RadioZET.pl/JW