Zamknij

Hity na Sylwestra 2018 - muzyka na domówkę

Redakcja
11.12.2018 13:53
Hity na Sylwestra 2018 - przeboję na domówkę
fot. pixabay.com

Jakie hity na Sylwestra 2018 warto zagrać na imprezie organizowanej w domu? Które tegoroczne i wcześniejsze, dobrze znane utwory idealnie sprawdzą się podczas świętowania ostatniej nocy tego roku? Muzyka na domówkę to nieodłączny element dobrze zorganizowanej zabawy. Przedstawiamy propozycje utworów, które gwarantują huczne świętowanie!

Imprezy Sylwestrowe 2018/19 zbliżają się wielkimi krokami! Warto już teraz pomyśleć nad playlistą na domówkę, która rozrusza wszystkich, aż do białego rana. Nie może na niej zabraknąć klasyków muzycznych z poprzednich dekad, ale także najnowszych propozycji muzycznych z kończącego się właśnie roku!

Hity na Sylwestra 2018 - playlista na domówkę

Na sylwestrowej domówce 2018 nie może zabraknąć hitów, które zapewnią szampańską zabawę aż do świtu. Playlista hitów na Sylwestra 2018 powinna zawierać nie tylko dobrze znane i uwielbiane przeboje z minionych lat, jak na przykład "U Can’t Touch This" MC Hummera, czy "You Shook Me All Night Long" zespołu AC/DC. Warto tę listę uzupełnić o najnowsze świeżynki ze światowych list przebojów mijającego roku.

Całkiem dobrą propozycją przeboju na Sylwestra może okazać się tegoroczny hit - "Despacito" w duecie Luis Fonsi i Daddy Yankee. Ten utwór, choć grany przez cały okres wakacyjny w prawie każdej stacji muzycznej, wciąż idealnie pasuje do klimatu noworocznych imprez. Poniżej przedstawiamy listę piosenek na sylwestrową noc 2017/18:

1. Los del Rio - "Macarena" 
2. Beastie Boys - "(You Gotta) Fight For Your Right (To Party)"
3. Karolina Czarnecka - "Hera Koka Hasz LSD"
4. A-ha - "Take on me"
5. Carly Rae Jepsen "Call Me Maybe"
6. Village People - "YMCA"
7. Muzyka z filmu "Dirty Dancing" - „The Time of My Life”
8. LMFAO - "Sexy and I Know It"
9. Monika Brodka - "Granda"
10. Black Eyed Peas - "Don’t Stop The Party"

Warto dodać, że stare, popularne piosenki obecnie wracają do łask dj-ów w wersjach odświeżonych i zremixowanych. Hity na Sylwestra mogą więc nabrać zupełnie nowego i świeżego brzmienia, właśnie dzięki tego typu zabiegom muzycznym. Muzykę na imprezę sylwestrową warto wybrać też razem ze znajomymi, dzięki temu wszyscy usłyszą kawałki, które uwielbiają.

RadioZet.pl/JH