Zamknij

Holendrzy frytki, zamiast z keczupem, często jedzą z - odpowiedź z "Milionerów"

06.08.2020 14:47
Holendrzy frytki zamiast z keczupem, często jedzą z - odpowiedź z "Milionerów"
fot. Bartosz KRUPA/East News

Holendrzy znani są z tego, że frytki, zamiast z keczupem, często jedzą... Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy poniżej. Sprawdzamy także, czy gracz wybrał poprawny wariant odpowiedzi, wygrał 2000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

Holendrzy znani są z tego, że frytki, zamiast z keczupem, często jedzą... - "Milionerzy". Prawidłową odpowiedź na pytanie z programu TVN i jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Holendrzy znani są z tego, że frytki, zamiast z keczupem, często jedzą...  - MILIONERZY

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", z czym Holendrzy jedzą frytki, nie była oczywista dla uczestnika teleturnieju TVN. Gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - z pesto

B - z majonezem

C - z tabasco

D - z musztardą

Uczestnik "Milionerów" przyznał, że nie ma pojęcia, która z odpowiedzi jest prawidłowa. W związku z tym zdecydował się na skorzystanie z koła ratunkowego - pytanie do publiczności. Zdecydowana większość osób, bo 57%, opowiedziało się za wariantem B. 25% publiczności postawiło na odpowiedź D i po 9% na warianty A oraz C. Ostatecznie gracz zdecydował się zawierzyć publiczności i zaznaczył odpowiedź B.

Holendrzy frytki, zamiast z keczupem, często jedzą z - odpowiedź z Milionerów

Prawidłowa odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", Holendrzy frytki często jedzą z..., jest odpowiedź B, z majonezem. Gracz wybrał zatem prawidłowy wariant, wygrał 2000 zł i pozostał w dalszej grze o milion.

Co jest prawdą o Spa? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 500 000 zł

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl