Zamknij

"Homecoming" - kiedy na Netflix i o czym będzie dokument o Beyonce? [ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
17.04.2019 11:22
"Homecoming" - kiedy na Netflix i o czym będzie dokument o Beyonce? [ZWIASTUN]
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/EASTNEWS

Kiedy "Homecoming" na Netflix - dokument przedstawiający przygotowania Beyonce do ubiegłorocznego koncertu na festiwalu Coachella? Choć informacja o powstaniu filmu o artystce obiegła świat zaledwie kilka dni temu, to premiera dokumentu odbędzie się jeszcze w kwietniu. Szczegółowe informacje na temat filmu "Homecoming" można znaleźć poniżej.

"Homecoming" - Netflix: gdzie obejrzeć dokument o Beyonce? Kiedy premiera filmu? O czym będzie opowiadał? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i przedstawiamy szczegółowe informacje na temat dokumentu "Homecoming" o przygotowaniach Beyonce do koncertu na festiwalu Coachella.

Beyonce wydała nową płytę. "Homecoming: The Live Album" już w internecie

"Homecoming" - Netflix: kiedy premiera dokumentu o Beyonce? [DATA]

Informacji na temat tego, kiedy "Homecoming" o Beyonce na Netflix szuka wielu fanów artystki. Choć plotki o powstaniu dokumentu o przygotowaniach piosenkarki do zeszłorocznego koncertu na festiwalu Coachella obiegły świat zaledwie kilka dni temu, to premiera "Homecoming" została zapowiedziana jeszcze na ten miesiąc. Film trafi na platformę Netflix dokładnie w środę, 17 kwietnia. 

Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę

Tytuł filmu "Homecoming" nawiązuje do programu stypendialnego, którego Beyonce jest inicjatorką. 

"Homecoming" - ZWIASTUN. O czym będzie dokument?

"Homecoming" przedstawia kulisy słynnego występu Beyonce w na festiwalu Coachella w 2018 roku. Zdjęcia i wywiady nagrane podczas przygotowań do wydarzenia pokażą widzom jak wiele emocji towarzyszy twórcom od narodzin pomysłu do jego realizacji. Przypominamy, że ubiegłoroczny koncert Beyonce na Coachelli był naprawdę imponujący. Wokalistka zaśpiewała wówczas aż 26 piosenek, a na scenie towarzyszyło jej blisko 100 tancerzy. Koncert Beyonce uznano później za historyczny.

Zwiastun "Homecoming" zamieszczamy poniżej.

Coachella 2019 - LIVE STREAM: gdzie i kiedy oglądać festiwal Coachella online?

RadioZET.pl/JW