Zamknij

"Homeland", sezon 8 - kiedy nowe odcinki i o czym będą? [ZWIASTUN]

Redakcja
05.02.2019 11:09
"Homeland", sezon 8 - kiedy nowe odcinki i o czym będą? [ZWIASTUN]
fot. Youtube/Series Trailer MP

Kiedy 8. sezon "Homeland"? Początkowo data premiery nowych odcinków zaplanowana była na czerwiec 2019 roku, jednak z uwagi na międzynarodowe wymagania dotyczące produkcji, została przełożona. Wiadomo, że finał serialu skupi się na wydarzeniach związanych z wywiadem. Szczegółowe informacje o ostatnim 8. sezonie "Homeland" zamieszczamy poniżej.

"Homeland", 8. sezon - kiedy premiera kolejnych odcinków serialu? Co się wydarzy? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o nowej części serialu - zwiastun i data premiery.

"Homeland", sezon 8 - kiedy premiera nowych odcinków serialu?

Informacji na temat tego, kiedy sezon 8. "Homeland", szuka wiele osób, które już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków produkcji. Nie mamy jednak dobrych wiadomości dla fanów serialu. Początkowo data premiery 8. sezonu "Homeland" zaplanowana była na czerwiec 2019, jednak z uwagi na międzynarodowe wymagania dotyczące produkcji, została przełożona. Nowe odcinki serialu będzie można oglądać na jesieni 2019. Prace na planie ruszą w lutym.

Sezon 8. "Homeland" ma liczyć 12 odcinków i zakończy opowiadaną historię. Nowa seria, która wyemitowana zostanie jesienią, będzie zarazem ostatnią. W Polsce serial będzie prawdopodobnie emitowany na FOX.

"Homeland", 8. sezon: ZWIASTUN. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach?

Finał "Homeland" przeniesie akcję z USA w odległe kraje, prawdopodobnie do Izraela i Maroko. 8. sezon skupi się przede wszystkim na wydarzeniach związanych z wywiadem. Jak czytamy w Tele Magazyn:

Po przeczytaniu kilku pierwszych scenariuszy, mogę powiedzieć, że jest to zapierająca dech w piersi, poruszająca i zaskakująca droga do zakończenia - powiedział Gary Levine z Showtime .

Niestety zwiastun sezonu 8. "Homeland" nie został jeszcze udostępniony. Jeśli tylko się pojawi, opublikujemy go w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl/JW