Zamknij

Hotel Nobu - Warszawa: kiedy otwarcie hotelu Roberta De Niro? [ADRES, INFORMACJE]

Jolanta Waligóra
19.02.2020 10:33
Hotel Nobu - Warszawa: kiedy otwarcie hotelu Roberta De Niro? [ADRES, INFORMACJE]
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/EASTNEWS

Hotel Nobu w Warszawie będzie pierwszym w Polsce hotelem tej marki, która znana jest przede wszystkim z nietuzinkowych restauracji oraz lifestylowych obiektów. Jednym z założycieli jest Robert De Niro, który od przeszło 30 lat rozwija markę Nobu. Szczegółowe informacje o dacie otwarcia hotelu Nobu w Warszawie i adres hotelu, można znaleźć poniżej.

Hotel Nobu - Warszawa: adres, otwarcie, informacje. Kiedy odbędzie się długo wyczekiwane otwarcie hotelu Roberta De Niro? Przy jakiej ulicy stanie nowy budynek? Co warto wiedzieć? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o hotelu Nobu w Warszawie.

Hotel Nobu - Warszawa: kiedy otwarcie hotelu Roberta De Niro? [DATA]

Data otwarcia hotelu Nobu w Warszawie to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Szczegółów na ten temat szukają zarówno mieszkańcy stolicy, jak i przyjezdni, którzy chcieliby spędzić noc w luksusowym hotelu Roberta De Niro. Otwarcie hotelu Nobu zapowiedziane jest na pierwszą połowę 2020 roku. Dokłada data nie została jednak jeszcze ujawniona. Artykuł - po opublikowaniu takich informacji - będziemy aktualizować.

Hotel Nobu - adres i informacje o hotelu w Warszawie

Hotel Nobu w Warszawie oczywiście będzie hotelem pięciogwiazdkowym. W ofercie obiektu ma znaleźć się 120 pokoi, sale konferencyjne czy strefa fitness. Naturalnie do dyspozycji będzie także nietuzinkowa restauracja Nobu. 

Wiele osób szuka także w sieci informacji o adresie hotelu Nobu w Warszawie. Obiekt pojawi się w miejscu dotychczasowego Hotelu Rialto, czyli przy ul. Wilczej 73.

Warto wspomnieć, że Robert De Niro jest nie tylko twarzą marki Nobu, ale także od przeszło 30 lat prężnie ją rozwija. Wszystko zaczęło się, kiedy aktor po raz pierwszy odwiedził działającą w Los Angeles restaurację szefa kuchni Nobu Matsuhisy. Mężczyźni szybko nawiązali współpracę, a do spółki dołączył także producent filmowy Meir Teper. Obecnie sieć Nobu to blisko 40 restauracji na 5 kontynentach, które odwiedza około 3 mln gości rocznie.

RadioZET.pl/JW