Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Hotel Nobu - Warszawa: kiedy otwarcie hotelu Roberta De Niro? [ADRES, INFORMACJE]

10.09.2019 13:40

Hotel Nobu w Warszawie będzie pierwszym w Polsce hotelem tej marki, która znana jest przede wszystkim z nietuzinkowych restauracji oraz lifestylowych obiektów. Na otwarciu pojawi się Robert De Niro, który od przeszło 30 lat rozwija markę Nobu. Szczegółowe informacje o dacie otwarcia hotelu Nobu w Warszawie i adres hotelu, można znaleźć poniżej.

Hotel Nobu - Warszawa: kiedy otwarcie hotelu Roberta De Niro? [ADRES, INFORMACJE] fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/EASTNEWS

Hotel Nobu - Warszawa: adres, otwarcie, informacje. Kiedy odbędzie się długo wyczekiwane otwarcie hotelu Roberta De Niro? Przy jakiej ulicy stanie nowy budynek? Co warto wiedzieć? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o hotelu Nobu w Warszawie.

Hotel Nobu - Warszawa: kiedy otwarcie hotelu Roberta De Niro? [DATA]

Data otwarcia hotelu Nobu w Warszawie to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Szczegółów na ten temat szukają zarówno mieszkańcy stolicy, jak i przyjezdni, którzy chcieliby spędzić noc w luksusowym hotelu Roberta De Niro. Otwarcie hotelu Nobu zapowiedziane jest na pierwszą połowę 2020 roku. Prawdopodobnie obiekt otwarty zostanie w styczniu, jednak dokłada data nie została jeszcze ujawniona. Artykuł - po opublikowaniu takich informacji - będziemy aktualizować.

Nowe miejsce otworzy Robert De Niro oraz uznany szef kuchni - Nobu Matsuhisą i z producentem filmowym Meirem Teperem.

Hotel Nobu - adres i informacje o hotelu w Warszawie

Hotel Nobu w Warszawie oczywiście będzie hotelem pięciogwiazdkowym. W ofercie obiektu ma znaleźć się 120 pokoi, sale konferencyjne czy strefa fitness. Naturalnie do dyspozycji będzie także nietuzinkowa restauracja Nobu. 

Wiele osób szuka także w sieci informacji o adresie hotelu Nobu w Warszawie. Obiekt pojawi się w miejscu dotychczasowego Hotelu Rialto, czyli przy ul. Wilczej 73.

Warto wspomnieć, że Robert De Niro jest nie tylko twarzą marki Nobu, ale także od przeszło 30 lat prężnie ją rozwija. Wszystko zaczęło się, kiedy aktor po raz pierwszy odwiedził działającą w Los Angeles restaurację szefa kuchni Nobu Matsuhisy. Mężczyźni szybko nawiązali współpracę, a do spółki dołączył także producent filmowy Meir Teper. Obecnie sieć Nobu to blisko 40 restauracji na 5 kontynentach, które odwiedza około 3 mln gości rocznie.

RadioZET.pl/JW

Oceń