Zamknij

Hotel Paradise 3 - kiedy premiera trzeciego sezonu programu TVN? [DATA]

19.11.2020 09:43
Hotel Paradise 3 - kiedy premiera trzeciego sezonu programu TVN? [DATA]
fot. Jan Bielecki/East News

Kiedy 3. sezon "Hotel Paradise"? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim fani popularnego reality-show stacji TVN. Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy premiera "Hotel Paradise 3" i co wiadomo o nowej edycji programu.

"Hotel Paradise", 3. sezon - kiedy premiera trzeciej edycji programu TVN? Czy w ogóle powstaną nowe odcinki show? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy "Hotel Paradise 3".

Hotel Paradise 3 - kiedy trzeci sezon programu TVN? [DATA PREMIERY]

Informacje na temat tego, kiedy 3. sezon "Hotel Paradise", szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu program cieszy się dużym zainteresowaniem, a przez dwa sezony zdążył sobie zyskać grono wiernych fanów. Mamy bardzo dobre wiadomości - decyzja dotyczące nowych odcinków już zapadła i wiadomo, że reality-show będzie kontynuowane. 

O co chodzi w finale "Hotel Paradise"? [FINAŁ PROGRAMU 19.11.2020]

Premiera "Hotel Paradise 3" zaplanowana została na wiosnę 2021 roku. Dokładna data emisji pierwszego odcinka programu nie została jeszcze ogłoszona. Castingi wystartowały 20 października. Artykuł - wraz z pojawieniem się nowych informacji - będziemy aktualizować na bieżąco.

Hotel Paradise, 3. sezon - co wiadomo o nowej edycji programu?

3. edycja "Hotel Paradise" będzie nieco różnić się od poprzednich dwóch serii - przede wszystkim uczestnicy nie pojadą już na Bali. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, zdjęcia będą realizowane zimą w nowym miejscu na innym kontynencie. Prowadzącą ponownie będzie modelka Klaudia El Dursi.

Kiedy "Hotel Paradise 3"? Ruszają castingi do programu. Uczestnicy nie zamieszkają na Bali

"Paradise Hotel" to format, który stał się pierwowzorem dla innych tego typu programów reality, naśladujących jego założenia. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. 

Zasady programu są bardzo proste. Otóż mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera. 

RadioZET.pl