Zamknij

Hotel Paradise - ONLINE. Gdzie oglądać nowe odcinki i całodobową transmisję? [LIVE]

Jolanta Waligóra
25.02.2020 10:12
Hotel Paradise - ONLINE. Gdzie oglądać nowe odcinki i całodobową transmisję? [LIVE]
fot. Instagram.com/klaudia_el_dursi

"Hotel Paradise" online i możliwość obejrzenia kolejnych odcinków programu w internecie to doskonała opcja dla wszystkich fanów tego formatu, którzy nie mieli okazji zobaczenia nowych epizodów w telewizji. Dodatkowo w internecie dostępna jest także całodobowa transmisja z show. Szczegółowe informacje na temat tego, gdzie obejrzeć "Hotel Paradise" online, można znaleźć poniżej.

"Hotel Paradise" ONLINE - gdzie obejrzeć nowe odcinki programu w internecie? Gdzie oglądać całodobową transmisję live z show? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o transmisji "Hotel Paradise" online.

Hotel Paradise - ONLINE. Gdzie obejrzeć nowe odcinki w internecie?

Informacji na temat tego, gdzie obejrzeć "Hotel Paradise" online, szuka w sieci wiele osób, a przede wszystkim wszyscy ci, którzy nie mieli okazji zobaczenia nowych epizodów w telewizji, a chcą być na bieżącą z wydarzeniami rozgrywanymi w show. Otóż dla wszystkich fanów tego formatu mamy bardzo dobre wiadomości - przewidziana jest transmisja z "Hotel Paradise" w internecie.

Nowe odcinki "Hotel Paradise" online można oglądać na internetowej platformie Player.pl. Kolejne epizody będą dostępne następnego dnia po transmisji w telewizji po godzinie 9:00 rano. Przykładowo odcinek programu, który wyemitowany zostanie w telewizji we wtorek o 20:00, będzie można obejrzeć w internecie w środę po 9:00.

Hotel Paradise: Widzowie krytykują uczestników. "Wytatuowane bezmózgi, silikony"

Program Hotel Paradise ONLINE - gdzie oglądać całodobową transmisję? [LIVE]

Co więcej, oprócz nowych odcinków programu przewidziany jest także całodobowy live z "Hotel Paradise" online. W internetowym serwisie Player.pl dostępna jest także wersja "Hotel Paradise Extra", czyli dłuższe i niecenzurowane odcinki, wzbogacone o nagrania niedostępne w telewizji.

Ponadto w Playerze codziennie od 5:00 rano do 2:00 w nocy będzie można oglądać dodatkowe materiały "Prosto z raju". Dzięki nim każdy będzie mógł poczuć się jak uczestnik programu i mieć pewność, że żaden skandal, romans czy afera go nie ominie. Oprócz tego w serwisie internetowym zostaną wyemitowane "Mądrości z raju", które pozwolą lepiej poznać uczestników i dowiedzieć się, co myślą na różne tematy, a także program "Klaudia z raju", w którym prowadząca Klaudia El Dursi opowie o swoich przemyśleniach, skomentuje ostatnie wydarzenia oraz pokaże backstage z planu.

Hotel Paradise - kiedy premiera w 2020 i na czym polega nowy program? [ZASADY] 

Przypomnijmy, że "Hotel Paradise" będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na antenie TVN7.

Zagłosuj

Oglądasz "Hotel Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW