Zamknij

Hotel Paradise - powtórki: gdzie można oglądać poprzednie odcinki i czy będą emitowane w wakacje?

10.07.2020 18:17
Hotel Paradise - powtórki: gdzie można oglądać poprzednie odcinki i czy będą emitowane w wakacje
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER / East News

Dla wielu osób miesiące letnie, m.in. lipiec i sierpień to idealny czas, w którym można nadrobić zaległości i obejrzeć powtórki ulubionych seriali i programów rozrywkowych. Sprawdzamy, czy w wakacje 2020 emitowane będą powtórki "Hotel Paradise" oraz kiedy i gdzie można je oglądać.

Powtórki "Hotel Paradise" - kiedy i gdzie oglądać w wakacje 2020? Czy powtórki "Hotel Paradise" będą emitowane w telewizji? Sprawdzamy, czy w lipcu i sierpniu będzie można obejrzeć poprzednie odcinki serialu oraz kiedy i gdzie będzie można nadrobić powtórki programu.

Czy będą powtórki "Hotel Paradise" w wakacje 2020 w telewizji?

Niestety, dla tych, którzy chcieli nadrobić w wakacje powtórki "Hotel Paradise" i mieli ochotę oglądać je w telewizji, nie mamy dobrych wiadomości. Poprzednie odcinki nie będą emitowane w telewizji ani w lipcu, ani sierpniu. Warto jednak, że wszystkie odcinki serialu można oglądać w internecie na platformie Player.

Powtórki "Hotel Paradise" w wakacje 2020 - gdzie i kiedy oglądać?

Powtórki programu "Hotel Paradise" w wakacje 2020 można o dowolnej porze oglądać na platformie Player, jak już wspomnieliśmy. Wcześniej odcinki emitowane były w kwietniu i maju od wtorku do piątku o godzinie 20.00 na kanale TVN7. 

Polska edycja Hotel Paradise, czyli amerykańskiego formatu powstałego w 2003 roku, została zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali. Jak czytamy w opisie programu, każdy dzień to nie tylko egzotyczne wakacje na rajskiej wyspie, ale krok do wygrania 100 tysięcy złotych.

RadioZET.pl