Zamknij

Hotele – dla kogo są dostępne? [NOWE OBOSTRZENIA 2020]

04.11.2020 21:31
Hotele – dla kogo są dostępne? [NOWE OBOSTRZENIA 2020]
fot. SHUTTERSTOCK

Na ostatniej konferencji premiera Mateusza Morawieckiego zostały ogłoszone kolejne obostrzenia związane z epidemią koronawirusa. Kto może przebywać w hotelu zgodnie z nowymi zasadami?

Nowe obostrzenia. Kto może przebywać w hotelach? Kto może być gościem w hotelu według nowych restrykcji? Sprawdzamy, kto może odwiedzać hotele i jakie zaszły zmiany. 

Hotele – dla kogo są dostępne?  - [LISTOPAD 2020] 

4 listopada odbyła się kolejna konferencja premiera, na której ogłoszono zmiany w zasadach bezpieczeństwa, które mają na celu zapobiegać rozwijającej się pandemii. Kolejne sklepy, szkoły oraz placówki kultury zostały zamknięte, jednak do tej pory nie ogłoszono całkowitego lockdownu. Wiele osób zastanawia się zatem, kto może przebywać w hotelu w listopadzie 2020? 
 
Premier Morawiecki ogłosił, że korzystanie z usług i przebywanie w hotelach od tej pory będzie dostępne tylko dla gości, którzy przebywają w podróży służbowej lub wypełniają obowiązki z tym związane. 

Do kiedy nowe obostrzenia w hotelach? [DATA] 

Nowe obostrzenia, w tym między innymi korzystanie z usług hoteli, obowiązują od 7 do 29 listopada. Data zakończenia obowiązywania nowych zasad może ulec zmianie w zależności od tempa rozwoju pandemii. Jeśli termin nowych się zmieni, zamieścimy taką informacje w tym artykule. 

Przypomnijmy, że 4 listopada odbyła się kolejna konferencja premiera Mateusza Morawieckiego, podczas której oprócz zmian w zasadach funkcjonowania hoteli, zostały wprowadzone inne restrykcjetakie jak: zamknięcie części sklepów w galeriach handlowych, przedłużenie nauki zdalnej dla klas podstawowych i ponadpodstawowych, zamknięcie placówek kultury (kin, galerii sztuki, teatrów, domów kultury). 

RadioZET.pl